0212 445 60 14

Tarabya Camcı

Sarıyer

Tarabya Camcı

Tarabya camcı olarak bir çok alan da cam servisi hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bölgede geniş çaplı olarak tüm semtlere cam hizmeti sunan firmamız kırık, çatlak, ve onarım gerektiren tüm camlarınızın tamiratını gerçekleştirmektedir. Lamine cam, temperli cam, kumlamalı cam, konfor ısı cam, düz cam, çizgili mat  cam, desenli kumlu cam, ayna, buzlu cam, vitrin camı, telli cam, çift cam, renkli camlar, karolajlı cam, jaluzili ısı cam gibi bir çok cam ürününün imalatını ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Pvc pimapen, adopen, egepen, fıratpen, ahşap doğrama, alüminyum doğrama, cam balkon, otomatik kepenk gibi bir çok cam kullanılan malzemelerin tamiratını ve onarımınıda yapmaktayız. Camcı ve aynacı olarak işlerinde tüm uygulamaları bilen ustalarımız ile garantili şekilde montaj hizmetlerimiz vardır. İşin ehli olan ustalarımız titiz bir şekilde çalışma yaparak ve kaliteli camcı malzemeleri kullanarak harika eserler ortaya koymaktadırlar.

Tarabya Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Vitrin camı, dükkan camı, mağaza, ev, ofis gibi yerlerde bulunan camlarınızın değiştirmek için kurulan firmamız en uygun cam fiyatları ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur ve mutluluk duymaktadır. Mobil hızlı cep hattı ile en hızlı şekilde siparişlerinizi almakta ve anında değişimini ve satışını gerçekleştirmektedir.

Tarabya cam firması olarak bölgede kurumsal ve bireysel bir çok yerde cam değişimi ve montajı gerçekleştirmekteyiz. Yapılan tüm işlerimize 2 yıl garanti sunmaktayız.  Kullanılan tüm cam ürünlerimiz şişecam ürünleri olup kalite ve güven açısından sizlere en iyi işçilik ve gösterişi sunmaktadır.

Tarabya aynacı olarakta hizmet vermekte olan Asil cam, ayna  satışı, imalatı ve montajı yapmaktadır.  Aynalarına, bozulmalara karşı 10 yıl garanti sunan firmamız, ISO, TSE, belgelerine sahip ürünleri satmaktadır.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?