0212 445 60 14

Beşyüzevler Camcı

Beşyüzevler Camcı

            Beşyüzevler cam servisi olarak müşterilerimize uzun bir süredir hizmet etmekteyiz. Aynı zamanda Beşyüzevler aynacısı olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Beşyüzevler bölgesi genelindeki tüm müşterilerimize kolaylıkla ulaşmaktayız.

Müşterilerimizle inşa ettiğimiz karşılıklı güven ortamı sayesinde Beşyüzevler camcı firmalar arasında müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmekteyiz. Tüm müşterilerimize haftada 7 gün hizmet edip, günde 24 saat ulaşılabilir olmaktayız.

Firmamız çalışanları, müşterinin bulunduğu bölgeye ücretsiz olarak gelip, bölge araştırmasından sonra hasarlı camı söküp, kırık cam tamiri yapmaktadır. Bu sayede müşterilere en uygun fiyatlara cam tedarik edilmesi sağlanmış olur.

Firmamız bünyesinde, müşterilerimize sağladığımız cam değişimi avantajı bulunmaktadır. Problemi olan ürünler firmamız çalışanları tarafından sökülür ve firmamızda imalatı yapılır. İmalat sonrası ürünün montajı firmamıza aittir. Karşılıklı güven ortamı inşa etmemizde bize en büyük yardımı gösteren çalışanlarımız, imalat sonrası cam takma işlemlerini büyük bir özenle gerçekleştirmektedirler.

Firmamız bünyesinde birbirinden farklı ürünlerin bulunduğu cam satışı mevcuttur. Müşterilerimizin çokça tercih ettiği ürünlerden olan temperli cam ve cam balkon, personellerimiz tarafından müşterilere ulaştırılmaktadır.

Isı yalıtımı için kullanılan ısıcam, firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin seçeneğine bırakılan lamine cam ürünleri, firmamızda satış halindedir. Diğer cam modellerimizden olan temperli cam, çeşit kazandırmak amacıyla müşterilerimize sunulmuştur.

Aynı zamanda firmamız içerisinde birbirinden farklı ayna modelleri mevcuttur. Sizlerin zevkine göre dizayn edilen bu modeller, müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmektedir.

HIZLI MOBİL SERVİS HATTI

0533 437 60 14


Beşyüzevler camcı,camcı Beşyüzevler,Beşyüzevler’de cam firması,Beşyüzevler cam servisi,Beşyüzevler aynacı,Beşyüzevler’de aynacı,Beşyüzevler cama menfez açtırmak,Bayrampaşa Beşyüzevler camcı,Beşyüzevler cam tamiri,

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?