0212 445 60 14

İncirli Camcı

BAKIRKÖY

İNCİRLİ CAMCI

  İncirli camcı olarak yıllardır bu alandaki ihtiyaçlarınıza uzman kadro ve profesyonel çalışma araçları ile destek olan firmamız, sizlere kaliteyi en üst merhaledeki teknolojik imkânlar dahilinde sunmayı yalnızca slogan değil aynı zamanda prensip de edinmiştir.  Cam ve cam içeren her ürüne ilişkin montajlar, demontajlar, tasarımlar, toplu işler en kısa sürede yapılabilmektedir. Bakırköy İncirli’de Camcı olarak aradığınız zaman çıkmakta olan firmamız Sizlere; Kırık Cam, Çatlak Cam, Eski Cam, Patlak Cam, Bozuk Cam, Yenilecek tüm camlarınızın anında değişimlerini yapmaktadır.

İNCİRLİ CAMCI, AYNACI, PİMAPENCİ, PİMAPEN TAMİRİ, CAM BALKON, ALÜMİNYUM DOĞRAMA GİBİ TÜM HİZMETLER İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

İNCİRLİ CAM TAMİRİ

        İncirli camcısı olarak firmamız garantili cam imalatı ve montajı yapmaktadır. Firmamız bünyesinde bozulan, çizilen, fabrika hatası defolu üretim gibi camlarımıza, 10 yıl garanti vermekteyiz. Başlıca cam tamiri hizmetlerimiz ise şöyledir; Kırık cam, çatlak cam, vitrin camı, dolap camı, masa ve sehpa camı, mağaza camı, karolajlı cam, jaluzili cam, pvc, pimapen, demir doğrama, alüminyum gibi alanlarda kullanılan camların tamiratı ve imalatı yapılmaktadır.

İncirli aynacı olarakta hizmet vermekte olan firmamız tüm ayna modellerini barındırmakta olup, özel istekler üzerine çeşitli dekoratif ayna imalatı da yapmaktadır. füme, bronz, flotal, kumlamalı ayna, desenli ayna, kuaför aynası, bizoteli rodajlı ayna, spor salonu aynaları, gibi bir çok aynalar cnc lazer kesimli makinemiz ile sizlere sunulmaktadır.

pencere camı 2

İncirli Camcı

             Firmamız bünyesinde toplu işler alınabilmekte, Firmamız ofisimizce hızlı biçimde üretilip montajı gerçekleştirilebilmektedir. Çoklu üretimin yanı sıra bireysel ihtiyaçlarınızın da analizleri yapılabilmekte sözlü ve yazılı beyanat verilebilmektedir. Mobilya, sehpa camlarınız sunulan olanaklar bünyesinde değiştirilebilmekte, yeni ve farklı boyutlarda camlar tasarlanabilmektedir.

             İçerisinde farklı bir yere sahip profesyonel ekimizce yaşam alanınızda, ofisinizde, atölyelerinizde ihtiyaç duyulan cam montaj ve sökümler, düzenlemeler gerçekleştirilebilir.

İncirli’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?