0212 445 60 14

Mağaza Dükkan Camları

Mağaza Dükkan Camları

            Mağazalarda işyerlerinde mağaza dükkân camı kullanılmaktadır. İşyerleri ve mağazalara uyum sağlayan, daha estetik bir görünüm imkânı veren, sağlam yapısı ile dikkat çeken bu mağaza dükkân camı kaliteli bir işlemle imal edilmekte ve buna uyum sağlayan süreçlerle montaj yapılarak oluşturulmaktadır. İşyeri ve mağazalara uygun olacak şekilde kullanımları kolay bir sistem ile çizilimi yapılarak, imalat işlemlerinden geçerek montajlama sürecinden geçmektedir.

            Cam vitrini ile daha görsel bir estetik görünüm sağlamaktadır. Cam tasarımı ile daha estetik bir görünüm, tasarımları ile birbirinden farklı, dayanıklılık açısından daha önde olarak tasarlanmaktadır. İmalat yapılarak, montaj ve tadilat işlemleri yapılmaktadır. Cam tasarımı ile mağazalarda, işyerlerinde ve ofislerde rahatlıkla kullanılan, tasarım olarak çok daha şık, tasarımı açısından da şeffaf bir görünüme sahiptir. Cam kapı ve dükkân camı olarak iki alanda kullanılmaktadır. Farklı model ve tasarımlarla, belirtilen ölçülerde, dekoratif amaçlı olarak düz modelde ve desenli şekillerde imalat edilmekte ve montaj yapılarak hizmete geçilmektedir. Asilcam üretiminden oluşarak şekil verilmektedir.

            Montaj ve tadilat hizmetleri yanında üretim görevi de üstlenilmekte arzuya göre tasarım yapılmaktadır. Cam modeli ile dükkân ve kapılarda cafe ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Şeffaf olması sebebi ile de tercih edilmektedir. Avantaj olarak daha sağlam yapısı daha da öne çıkmaktadır. Dükkân ve mağazalarda cam vitrinlerde ürünler sergilenme imkânı da bulmakta böylece de tercih edilme oranı da artış göstermektedir. Asilcam ile üretilen dükkân camları modeline göre tercih edilse de daha çok düz modeller gündeme gelmektedir.

            Mağazalarda ve butiklerde özellikle tercih edilerek vitrin tasarımı görevini de üstlenmekte ürün reklamı açısından da son derece fazla talep görmektedir. Bazı mekânlarda ise katlanır ve bombeli modeller tercih edilmekte ortam ambiyansı genişletilerek görsellik önde tutulmaktadır.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14


ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 ​​​​​​

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?