0212 445 60 14

Bomonti Camcı

Bomonti Camcı

Bomonti camcı olarak bölgede kırık cam, çatlak cam, eskimiş cam ve tüm cam ürünlerinin imalatı, satışını, montajını ve cam tamiri hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Pencere camı, dükkan camı, ev camları, ayna, ısıcam, masa camları, buzlu cam, kapı camları, kırık cam tamiri, cam kesme işlemleri gibi tüm işlemlerinizi bomonti en yakın camcı olarak yapmaktayız. Lamine cam, konfor cam, temperli cam, cam kapı, vitrin cam, cam vitrin, mağaza camları, dekoratif cam gibi bir çok ürünlerini bulabileceğiniz firmamız 7/24 sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bomonti Camcı

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Şişli Bomonti En İyi Cam Servisi

            Bomonti’de camcı işleri ile montaj işlemleri ve cam imalat sektöründe en güvenilir işçilikler çıkaran bir kuruluş olmaktadır. Cam konusunda uzman kadrosu bu alanda yapılan işler konusunda en güvenli Bomonti cam firması olma hakkını elde etmektedir. Montajı yapılan camların kırılma ve çatlama sorunlarına karşı imalatı yapılan pimapen çerçeveler ile montaj aşamasında gerekli tüm toleranslar cam servisi tarafından uygulamaya konulmaktadır. Kırılan, çatlayan veya deformasyona uğrayan tüm camlar cam tamiri servisimiz sayesinde uzun süre kullanılır hale getirilmektedir.

Bomonti Cam Balkon

Bölgesinde en kullanışlı Şişli Bomonti cam balkon işlerini firmamızın uzman kadrosu yapmaktadır. Evlerin dar oluşu balkonlarında odaya dönüştürülme ihtiyacı karşısında firmamız cam balkon imalatı ile oturma odası havasında kapalı alanlar tesis etmektedir. Cam balkon montajlarında pimapen çerçeveli ısı camlı montajların yanında sürgülü, katlanabilir cam balkon tasarımları da özenle yapılmaktadır.

Bomonti Cam Tamiri ve Bomonti Aynacı

Cam kullanılan her noktaya acil hizmet desteği Bomonti cam tamircisi tarafından sunulmaktadır. Kapı ve pencerelerde kullanılan pimapen malzemelerinin zamanla esnemesi ve deformasyona uğraması sonucunda ortaya çıkan sorunlar Bomonti pimapen tamiri ustalarımız tarafından titizlikle yenilenmektedir. Tüm cam değişimi işlemlerinin yanında değişik modellerde dekoratif görsellik sağlayan ayna modelleri Bomonti aynacı imalat ve montaj işlemleri yapan uzman ekibimiz ile yapılmaktadır. Dekoratif ayna flotel ayna kesme ayna bombeli ayna gibi ayna çeşitleri her türlü mekana uyum sağlayacak şekilde Şişli Bomonti aynacı işlerinden sorumlu firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?