0212 445 60 14

Merkez Camcı

Merkez Camcı  İstanbul bölgesinde birçok işyerine cam tamiri ve cam değişimi işlerinde en kaliteli hizmeti Merkez camcı firması olarak 7/24 kesintisiz sunmaktayız. Tamirat ve birebir değişim işlerinde en modern ekipmanlar kullanarak en seri cam firması hizmetlerini ayağınıza getirmekteyiz. Kullandığımız camlar en kaliteli üretim yapan firmaların ürünlerinden seçilmektedir.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Cam tamiri işlerinde usta ellerden hizmet sunumunu  cam tamiri konusunda uzmanlaşmış elemanlarla yapılmaktadır. Pencere kapı camı öncelikli hizmetler olarak ele alınırken aynı kalitede cam kullanılan tüm alanlarda Merkez cam servisi hizmet sektörü oluşturmaktayız.

Merkez Cam Balkon Firması

Ev ev iş yerlerinde balkonlarını camla kapatmayı tercih edenlere en kaliteli cam ürünleri ile cam balkon hizmeti sunulmaktadır. Tüm ortaya çıkardığımız işlerimiz firma garantisi verilerek yapılmaktadır. Cam balkon imalatlarında isterseniz sürgülü cam sistemi isterseniz pimapen çerçeveli balkon kapatma işlemleri uygulanmaktadır. Bütün pencere ve kapılarda kullanılan pimapen ürünleri orijinal yedek parça kullanımı eşliğinde pimapen tamiri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. pimapenlerde kullanılan ısıcam ve çift camlı sistemlerinde oluşan sıkıntılar anında cam tamircisi firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Merkez Aynacı

İstanbul’da ayna değişimleri ve montajı firmamızın uzman kadrosu ve modern ekipmanları sayesinde titizlikle dekoratif ortamlar yaratma amaçlı Merkez aynacı işlemleri olarak yapılmaktadır. Salonlarda ve diğer tüm ayna döşenebilecek satıhlarda ayna döşeme işlemleri Merkez Mahallesi aynacı işleri kapsamında firmamız kontrolünde en uygun fiyata ve özenle yapılmaktadır.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?