0212 445 60 14

İstoç Camcı ve Aynacı

İstoç

İstoç Camcı ve Aynacı

     Firmamız her tür ayna ve cam tamirinden değişimi ve bakımına kadar tüm işleri yapan tecrübeli ustaları ile sektörün en kaliteli hizmetini sunmaktadır. Tüm talepleriniz için İstoç şubemiz 7/24 hizmete hazırdır.

İstoç cam tamircisi

            Camlar birçok sebepten kırılabilir, deforme olabilir. Soğuğu ve gürültüyü geçirmemesi bakımından camların istenen kalitede olması son derece önemlidir. Kırıkcam tamiri ve ayna tamiri için işinin ehli ustalarımız sadece bir telefon uzaklığındadır. İstoç ve çevresinde iyi bir camcı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kapı camı, pencere camı, vitrin camı, masa camı ve daha birçok alanda kullanılan camlar kısa sürede değiştirilmekte ve kullanılır vaziyette teslim edilmektedir. Dış cephe cam tamirinden masa ve sehpa camlarına, jumbo camdan duşakabin cam tamirine kadar her konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İstoç Aynacı

            Her tür ayna modeli tamiri ve montajını yapan ekibimiz, sektörün en tecrübeli ve en güvenilir aynacı ustaları ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Garantili ayna tamiri hizmetleri ile göz dolduran ekibimiz, modern ayna, varaklı ayna, bombeli ayna, ahşap ayna, fitness salonu aynası, boy aynası, tavan aynası, kolon aynası, kuaför aynası, berber aynası ve daha birçok ayna çeşidinde tamir, montaj ve değişim işlerini orjinali ile aynı olacak şekilde yapmaktadır. Her çeşit ayna üretilir, monte edilir ve değişimi yapılır.

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?