0212 445 60 14

Kırık Cam Tamiri

Kırık Cam Tamiri

    İstanbul’un Bağcılar ilçesinde Asil cam evinizde, iş yerinizde camla ilgili bir sorunda sizlere hizmet vermektedir. Cam bilindiği üzere kırılmaya müsait yapısı ile her zaman bir ustaya ihtiyaç duyulmuştur. Yeri gelir kırılan camın yerine yenisinin konması, yeri gelir cam tamiri, yeri gelir montaj gibi işlemler karşılaşılan sorunlardır.

kapı camı

             İstanbul Bağcılar semtinde hizmet vermekte ASİL CAM, kırılan, eskiyen, camları değiştirip yerine yenilerini takmakta ve daha sağlıklı ve güzel bir görünüm sağlamaktadır. Bağcılar’da camcı mesleği ile birçok iş yerine de yeni plazma modeli camlar monte edilmeye başlanmıştır. Genelde Camcılar bu işi yaparken birbirlerine piyasa değerine uygun şekilde fiyatlarla yaptıkları için serbest piyasa olmasına karşın fiyat konusunda saygı göstermekte ve rekabet bu konuda oluşmasına izin vermemektedirler.

 Cam Özellikleri

 Son zamanlarda Bağcılarda ısıcam uygulaması da kendini göstermeye başlamıştır. Isı yalıtımının artırması bu özelliği ile tasarrufta etkili bir hale gelmiştir. Böylece ısıcam ile daha etkin yalıtım ve daha fazla enerji tasarrufu sağlama amacı gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Bu tasarruf da yaklaşık olarak 3-4 yıllık gibi bir uzun süreye tekabül etmektedir. Normal kırılan camların da yapımı bu işte ustalaşmış ekip tarafından gerçekleşmektedir.

pencere camı 3

            Bu camların montaj ekibi de son derece profesyonel olup yıllardır bu bölgede sizler için hizmet vermekte ve sizler için en iyisini yapmaktayız. Yine sadece montaj değil kırık cam konusunda da pratik bir şekilde eski cam sökülür yerine anında yenisi takılmaktadır. Bağcılar camcı hizmeti artık bu bölgede oturanlar için her daim sizinle beraberdir.

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?