0212 445 60 14

Hadımköy Camcı

Hadımköy

Hadımköy’de Camcı Pimapenci

Eski, kırık, çatlak tüm cam yüzeylerde onarım ve montaj hizmetleri sunan Hadımköy cam servisi olarak, yılların deneyimini sunmaktayız. Değişmesi gereken pencere, kapı camı, yürüyen bant camı, asansör camları, okul- hastane- devlet binaları iç ve dış cam onarımı, kurumsal şirketler aynacı servisleri ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

            Hadımköy’de camcı hizmetlerini deneyimli 15 personel ve cam ustaları ile gerçekleştirmekteyiz. Seçtiğimiz tüm ürünler sınıfının en iyisi, ustalarımız işinin profesyonelidir. Ayna ve cam tamiri servislerinde mobile ve internet üzerinden hızlı erişim ve ulaşım imkanı sunmaktayız. Tek telefonla, mekanınıza en yakın servis personelimizi yönlendiriyor, çatlak cam ve kırıklarda onarım servisi sağlıyoruz.

Hadımköy Cam, Pimapen, Sineklik,Cam balkon Hizmetleri için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

            Hadımköy camcı ekibi olarak, dekoratif cam ve ayna alanında da hizmet sağlıyoruz. Ev dekorasyonu, iş yeri dekoru, şirket tasarımları, mağaza vitrinleri gibi çok alanda İstanbul’da camcı kategorisinin en iyi hizmetini sunuyoruz. Cam işçiliğinde temperli cam, küpeşte cam işlemeciliği uygulandığı gibi, rodaj tekniklerle cam işlemeciliği hizmetleri sağlıyoruz.

Isıcam garantisi ile konfor ısıcam, klasik ısıcam ve ısıcam sinerji ürünleriyle, Çatalca Hadımköy cam kapsamında müşteri memnuniyetini daimi olarak sağlıyoruz. Fotoselli cam, akvaryum camı, vitrin camı, iç ve dış cephe camlarında kırık onarımı ve yeni kurulum olanağı sağlıyoruz. Cam üstadlarının bir araya gelerek oluşturduğu firmamız İstanbul Hadımköy aynacı hizmetleri bünyesinde servis sağlamaktadır. Asil Cam Sanayi Şirketi olarak, sektörün öde gidenleri arasında kaliteli hizmet sağlamaktan ötürü gurur duymaktayız.

            Asil cam portföyü ve zamanında iş teslim etme kapasitesiyle, dekoratif, karolajlı ve reflekte cam sanayinde de fark yaratmaktayız. Mavi, füme, bronz, yeşil ve gümüş reflekte cam ürünleri ile güneş ışınlarını süzen, şık ve estetik görünüm kazandırıyoruz. Pvc kaplama ve pimapen ürünlerinizde arıza tespiti ile onarım işlemleri sağlamaktayız. Sürgülü kapı ve pencerelere sineklik montajı sağlıyor, yedek parça eklentileriyle pencere sistemlerinizdeki sorunları gideriyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti vermek için 7/24 camcı hizmeti sunuyor, cam onarım ve montaj ustalığımızla güveninizi kazanıyoruz. Firmamızın diğer ürün ve hizmetleri arasında; jaluzi cam, buzlu cam, lamine cam çeşitleri, dekoratif cam, ayna tamiratı ve montajı hizmetleri sunulmaktadır.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?