0212 445 60 14

Göktürk Aynacı

Eyüp Göktürk’te Ayna

 Göktürk aynacı ve cam ürünleri firması olarak sektörde lider olarak hizmet vermekteyiz. Eyüp ayna çeşitleri, el işlemesi cam ve ayna ürünleri, çatlak- kırık onarımı, montaj ve bakımı ile deneyimli hizmet sunmaktayız. İstanbul aynacı firması olarak İstanbul’un tüm semtlerine en kısa sürede hizmet sunuyor montaj, kurulum, tamirat ve cam- ayna dekorasyonlarında benzersiz hizmet sağlıyoruz.


Dekoratif tasarımlar, bina ayna ve cam kaplaması, iç ve dış mekan dizaynında ekonomik ayna fiyatları ile en iyi müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Katlanabilir cam balkon, sürgülü cam balkon, kış bahçesi, sürgülü cam sistemleri, otomatik cam balkon sistemleri ve pimapenlerde uygun bütçelerle satış ve imalat gerçekleştiriyoruz.

Kırık cam balkon camları, eski- çatlak cam ve ayna ürünleri ile aksesuar değişimlerinizi en uygun fiyatlar ve isteğinize göre yapmaktayız. Cam balkon kurulum ve onarımı, kış bahçesi montaj ve tamiratı ve tüm cam  tamir hizmetlerimizden faydalanmak için İstanbul’da en iyi ayna hizmeti veren firmamıza 7/24 ayna hizmeti servisimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eyüp Göktürk’te Ayna Servisi olarak kırık ayna tamiri, duvar aynaları, dekoratif ayna siparişleriniz için bizlere 7 gün boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Aynacı olarak asil cam garantisi ve kalitesiyle, mağaza aynaları, güzellik salonları ve kuaför aynaları, masaj salonları ve dans salonları aynaları, spor salonu aynası, tekstil ve ticaret sektörüne yönelik  kabin aynası montaj ve tamir hizmetlerini kesintisiz olarak sunmaktayız. Toptan ayna satışı ile imalat faaliyetlerimizi de gerçekleştirmekteyiz.

Ayna tamiri ve kırık ayna onarımında deneyimli kadromuz ve işinin ehli cam ustalarımızla, en kısa sürede çözüm odaklı hizmet sağlamaktayız. İç mekan ve dış mekan ayna tasarım ve ayna montajı esaslarımızda düğün salonu aynaları bulunmaktadır.

Sadece yeni montajlarda değil, eskimiş ve değişmesi gereken ayna tamiri ile ayna yapıştırma işlerinde de kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Ayna çeşitlerimiz arasında; baklava dilimli ayna, dış mekan kaplama ve bina giydirme aynaları, rodajlı ayna, şeffaf ayna ve renkli ayna çeşitleri bulunmaktadır. Renkli camlar ve renkli aynalar kategorisinde füme ayna, mavi cam, yeşil cam gibi seçenekler bulunmaktadır.

Cam işleme kategorisiyle dekoratif camlar serisinde fark yaratmaktayız. Duvar ayna kaplama hizmeti, kış bahçesi cam duvar oluşturma ve örme hizmetleri ile duvar aynaları modelleriyle, profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Dekoratif camlar, ısıcam ürünleri, reflekte camlar, bizoteli, rodajlı cam ürünleri, karolajlı cam, reflekte cam ve jaluzi cam ürünleri ile yüzlerce seçenek sunmaktayız.

Daima kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen İstanbul cam ve ayna hizmetleri firmamız, imalat, satış, tamirat ve montaj hizmetlerini kesintisiz olarak mobil çağrı sistemi ile vermektedir.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?