0212 445 60 14

Beylikdüzü Aynacı

Beylikdüzü Aynacı

Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan birçok Beylikdüzü aynacı firması arasında kaliteli ve uygun hizmet anlayışı güden bir firmayız. Ülkemizde istanbul ayna çeşitleri açısından en geniş yelpazeye sahip şehirdir. Bu anlamda aklınıza ilk gelecek firmalar arasında olmayı amaçlıyoruz.

Ebatlarına ve kullanılan dekorasyonundaki malzemeye göre değişen ayna fiyatları her alıcıya uygun şekilde tasarlanır.  Görselliği güzel bir ayna sizi ve evinizi daha iyi yansıtacaktır. Uzman kadromuz montaj konusunda ki ustalığımız aldığınız ürünün zarar görmesini engeller.

Beylikdüzü Aynacı Hizmeti için Bizlere 7 gün boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Beylikdüzü Ayna Resimleri

Beylikdüzü Aynacısı olarak tüm ayna renklerimiz ve modellerimiz ile füme ayna, bronz ayna, baklava dilimli ayna, gümüş ayna, flotal ayna gibi bir çok ayna çeşitleri ile değişik tarz da modeller yapılmaktadır. Beylikdüzü baklava ayna olarak aradığınız zaman çıkmakta olan firmamız bölgede bir çok iş yeri, ofis, ev, rezidans gibi alanları ayna kaplama işlemleri yapmıştır. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikalarımız ile sizleri daima mutlu etmektedir.

Firmamızın imalat alanında çalışmaları da vardır. Aynalarımız çoğu kendi imalatımızdır. Ürünlerimizin satış sonrası takibini yapmaktayız. Bu aşamada satıştan sonra muhatap bulamama çekinceniz olmasın. Aynacılık sektöründe kaliteyi en uygun fiyatlar ile değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sabit bir fiyatı olmamakla duvar aynaları yüzlerce çeşittir.

Ürünlerimizden baklava dilimli ayna tercih edilen bir modeldir. Yaptığımız bir diğer çalışma ise duvar ayna kaplama çalışmasıdır. Yani boydan boya ayna döşemedir. Yine tercih edilen bir diğer model füme ayna uygulamasıdır. Ve şeffaf ayna yeni trenddir. Ayna uygulamalarımızdan en sık yaptığımız rodajlı ayna müşterilerimizden dönüşü güzel bir üründür.

Banyolarınız için bizoteli tek aynalarımızı öneriyoruz. Siz değerli alıcılarla ayna sektörünün farklı çeşitlerinde de çalışmak istiyoruz. Bu yüzden firma olarak ilk hedefimiz en iyi müşteri memmuniyeti ve olumlu geri dönüşümdür. satışını ve montajını yaptığımız ürünlerin daha sonra bakımlarını da yapıyoruz. Ayrıca aynalarınızda oluşan herhangi bir hasar karşısında ayna tamiri hizmetimiz de vardır.

Aynaların kullanılması da çeşitlilik gösterir ayna yapıştırma bunlardan biridir. Ayna kullanımında ayna montajı daha çok tercih edilir fakat ayna yapıştırmak bazı alanlarda daha dekoratif durur. Tecrübelerimizden bahsedecek olursak içlerinde spor salonu aynası satış ve montajı vardır. Çalışmalarımız  arasında düğün salonu aynaları da vardır.

Düğün salonları gibi kuaför ayna çalışmalarımız da vardır. İş yeri çalışmalarımız içinde mağaza aynaları ciddi yer tutar. Sadece mağaza içi değil, kabin aynası uygulamaları da yapıyoruz.

Beylikdüzü Ayna  Firmamız asil cam farkını her ayna uygulaması ve uygulama sonrası gösterdiği ilgi ile ortaya koymaktır. Kaliteli bir cam firması olarak İstanbul’da en iyi ayna hizmeti bizim ustalarımızın ellerinden çıkar. Aynaların bakımında kırık ayna uygulamarımız , yenilenmeleri, değiştirilmeleri vardır.

Bizi gece gündüz istediğiniz saatte arayabilir 7/24 ayna hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerimize sitemizden ulaşabilirsiniz ayrıca örnek işlerimizin de sitemizden inceleyebilirsiniz. Sadece perakende satışı değil toptan ayna satışı da yapmaktayız. Perakende ve toptan satışta öncü bir İstanbul ayna firmayız.

Beylikdüzü Aynacı olarak hizmet verdiğimiz Bölgeler;

Beykent, Gürpınar Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Sahil Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Marmara Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, gibi semtlere aynacı ve aynacı hizmeti vermekteyiz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?