0212 445 60 14

Nispetiye Camcı

Nispetiye

Nispetiye’de Camcı

Nispetiye camcı ve aynacı servisi olarak sizlere en kaliteli bir şekilde cam hizmetleri sunmaktayız. Kırık cam, eskimiş cam, cam değişimleri gibi bir çok cam tamiri yapılmakta ve cam, ayna, cam balkon, pimapen, sineklik gibi bir çok ürünlerin satışını, imalatını ve montajını yapmaktayız.

En uygun toptan fiyatlarımız ile evler, işyerleri, ofis, mağaza gibi bir çok alanda bulunan camlarınıza en iyi şekilde tamir yapılmaktadır. Dış cephe, pencere, ahşap, pvc, ofis bölme sistemleri, cam balkon sistemleri, sineklik çeşitlerimiz ile özel kendi bünyemiz de dilediğiniz ürünleri sizlere sunarak onayladığınız takdirde en kısa zamanda montalamasını gerçekleştirmekteyiz.

Nispetiye Cam, Ayna, Sineklik, Pimapen, Cam balkon hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

1200 m2’lik fabrikamız ve 25 çalışanımız ile İstanbul’un bir çok noktasında servis ağlarımız ile hızlı pratik bir şekilde bizlere anında ulaşabilirsiniz. 7/24 camcı hizmetlerimiz ile günün her dakikası bizlere ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz. Güler yüzlü camcı ustalarımız sertifikalı bir şekilde iş güvenliğine uygun ve tüm camcı ekipmanları ile cok acil cam tamirlerinizi yerinde uygulamaktadır.

Nispetiye Camcı, Cama delik açma, buzlu cam, ısıcam, ayna, dekoratif cam, pimapen, egepen, cam balkon, telli cam, dekoratif ayna, füme, bronz, reflekte, flotal, karolajlı cam, iki cam arası jaluzili cam, gibi bir çok cam üretimlerini kendi bünyemizde garantili bir şekilde yapmaktayız.

Ayrıca cam işleme konusunda ise teknolojiye son sistem ayak uydurmakta olan Asil cam, fabrikamızda bulunan bizote, rodaj, forma, kanal gibi bir çok cam delme, taşlama makinelerimiz ile ayna ve cam gibi ürünlerde istenilen şekil verilmektedir.

Nispetiye Aynacı

Beşiktaş Nispetiye Aynacı olarak aranıldığı zaman çıkmakta olan firmamız hızlı bir şekilde bulunmaktadır.  Nispetiye Ayna olarak bir çok ayna modellerimiz ile kolon aynası, salon aynası, ofis, işyeri, mağaza, avm, cafe spor salonları gibi alanlarda kullanılan çeşitli aynaların imalatı, satışını ve montajını yapmaktayız. Tüm aynalarımız Yerli ürünümüz olan avrupa’da 1. sırada yer alan şişecam ürünlerine  ait olmaktadır.

Flotal ayna, füme ayna, baklava dilimli, bronz ayna, gümüş ayna, eskitme ayna, varaklı ayna, çerçeveli ayna ve boy aynası gibi bir çok ayna satışlarını en uygun fiyatlara montajını ve tamiratını da yapmaktayız.

Nispetiye Pimapen Tamiri

Etiler Nispetiye Pimapen tamiri hizmetlerimiz ise özel pvc  montajı yapan ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Pencere değişimi, kapı kolu değişimi, pimapen değişimi, fitil değişimi, ispanyolet değişimi gibi bir çok pimapen tamirlerinizi sorunsuz yapmaktayız.


Hizmet Servislerimiz;

Beşiktaş nispetiye camcı, Beşiktaş nispetiye aynacı, Beşiktaş nispetiye pimapen, Beşiktaş nispetiye sineklik, Beşiktaş Nispetiye Cam balkon gibi bir çok cam hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?