0212 445 60 14

Giyimkent Camcı

Giyimkent Camcı

Giyimkent’e en yakın camcı olarak hizmet vermekte olan firmamız, Giyimkent ve Tekstilkent’te tüm işyeri, dükkan, mağaza gibi alanlara cam hizmeti sunmaktadır. Firmamız tüm cam imalatı, satışı, montajı ve cam değişimi hizmeti sunmaktadır.

Giyimkent’te camcı olarak 7/24 hizmet vermekte olan ekibimiz tüm kırık, çatlak, eskimiş gibi tüm camlarınızın değişimlerini birebir aynı ölçülerde yapmaktadır. Tüm uygun cam tamiri fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Giyimkent Cam Tamiri

Giyimkent cam tamiri konusunda işin ehli ustalar ile kırık olan camlarınızı anında değişimlerini yapmaktayız. Büyük ölçü veya küçük ölçü farketmeden tüm pencere, kapı, dış cephe gibi ortamlarda bulunan camların değişimleri yapılmaktadır.

Giyimkent camcı olarak ofis cam bölme, pvc kapı, aluminyum kapı, vitrin cam, pimapen kapı, pnecere gibi tüm cam sistemlerini kusursuz ve garantili bir şekilde yapmaktayız. Giyimkent camcısı olarak, lamine cam, temperli cam, masa camları, buzlu cam, çift cam, ısıcam, kırılmaz gibi bir çok ürünlerimiz ile istemiş olduğunuz modellerde imalat, satış, montaj hizmeti sağlamaktayız.

Giyimkent Camcı, Aynacı, Pimapenci, Aluminyum Doğrama, Ofis Cam Bölme Gibi Tüm İşler İçin Bizleri Arayınız.

TEL : 0212 445 60 14
TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?