0212 445 60 14

Cevizlibağ Camcı

Cevizlibağ’da Camcı

Tel : 0533 437 60 14

Cevizlibağ  ve bölgesinde kapsamlı olarak cam hizmeti vermekte olan firmamız yoğun çalışma ve 15 kişilik ekibi ile İstanbul’da bir çok bölgeye kurumsal ve bireysel camcı hizmeti vermektedir. İstanbul’da bir çok ilçede bulunan şubelerimiz ile anında kırılan, çatlayan tüm camlarınızı en uygun fiyat garantisi ile değişimini sağlamaktayız.

Geniş cam yelpazesine önem veren firmamızda ülkemizde bulunan popüler cam modellerini satın alabilir, imalat ve montalama işlemlerini yaptırabilirsiniz. İşin büyüklüğü ve küçüklüğüne bakılmadan tüm işlerinize profesyonel bir şekilde adresine kadar gelinmektedir. Özel vinçli cam arabalarımız ile zorlu olan camlarınızı anında takılmaktadır. Yüksek katlarda bulunan cephe camı veya ısıcamlarınızın özel olarak yaptırılan ahtapotlu vantuslarımız ile yerinde bulunan camı alıp yeni cam değişimi yapmaktayız.

Cevizlibağ Camcı

Isıcam, tek cam, lamine cam, temperli cam, konfor cam gibi bir çok ürünleri fabrikamızda bulundurup sizlere hızlı bir şekilde geri dönüşler sağlamaktayız. Vitrin camları, dükkan camları, mağaza camları, masa ve sehpa camları, ofis ve ev gibi bir çok yerde bulunan cam çeşitlerini firmamızdan temin alabilir ve takma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cam imalatı, satışı,  ve montajı gerçekleştirilen tüm cam ürünlerimizi garantili olup ve tüm camlarımız şişecam ürünü olmaktadır. İşin ehli camcı ustalarımız ile tüm cam işlerinizi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmaktayız.

Kaliteli malzeme ve camlarımız ile garantili cam takmakta olan firmamız her zaman verdiği saatte sizlerin işlerinizi gününde teslim etmektedir. İşin küçüklüğüne bakmayan firmamız ne olursa olsun cam değişimlerinizi yapmaktayız.

Cevizlibağ camcı olarak aradığınız zaman çıkan firmamız güvenilir ve dürüst ticareti ile her daim sizlerin destekleri ile büyükmektedir.

Venedik, renkli, flotal, bronz, gümüş, reflekte, baklava dilimli, kanallı ayna, bizote ve rodajlı ayna, toplu ayna siparişlerinizi firmamıza sipariş verip yaptırabilirsiniz. Cevizlibağ’da aynacı olarak bir çok konutlara ayna kaplaması yapan ustalarımız; özel olarak ayna için tasarlanan ekipmanları ile montajlarını yapmaktadır.

Cevizlibağ Camcı olarak; 7/24 hizmet vermekte olan firmamıza Hızlı mobil servisimizden ulaşabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?