0212 445 60 14

Denizköşkler Camcı

Avcılar Denizköşkler Camcı

Denizköşkler camcı olarak hizmet vermekte olan asil cam, bölgesinde sayısız bir çok iş yeri, ev, ofis, mağaza gibi alanlarda çalışmalar yapmıştır. Kırık, çatlak, bozuk, çizik camlarınızın onarımını ve değişimini yapmaktadır. Ayrıca firmamızın büyük fabrikasında tüm cam çeşitlerini bulabilir, en uygun toptan fiyatlara sahip olabilirsiniz. Avcılar Denizköşkler Camcı olarak, Çatlak Cam Tamiri, Kırık Cam Tamiri, Kapı Camları, Pencere Camları, Dükkan Camları gibi bir çok camlarınız değişimlerini sağlamaktayız.

Avcılar Denizköşkler Camcı ve Aynacı olarak bizlere 7 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Tam donanımlı çalışkan ve işi bilen camcı ustaları ile kaliteli malzemeleri’de kullanarak ortaya harmanladığı titiz işçilik ile sizlerin yüzünü her daim güldürmeyi başarmıştır. Fiyatları konusunda ise sizi üzecek süprizlerle karşılaştırmayacak standart montaj ücretleri alınmaktadır.

Vitrin camları, mağaza, dolap, dükkan, ev, alüminyum doğrama, pvc plastik doğrama, pimapen, cam balkon, sürgülü cam sistemleri, kalın masa  ve sehpa camları gibi bir çok cam ürünü tamiratı, imalatı ve montajını yapmaktayız. Yaptığımız tüm işlerimize garanti belgesi verilerek işlerimizin kalitesini  ve güvenini yine ön planda tutmaktayız.

Denizköşkler camcısı olarak sizlere en yakın bayimizi yönlendirerek, temperli, kurşun geçirmez cam, aynalı reflekte cam, dış cephe camları, cama menfez deliği açma, beyaz, siyah, füme, bronz, mavi, gümüş renkteki camların daima stoklarında bulundurarak hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Avcılar bölgesine yakışır olan aynacı ustalarımız Denizköşkler’de bir çok evlere ayna kaplama uygulaması yapmıştır, Yatak odaları, salon, banyo, duvar aynaları imalatı, satışı, montajı yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz ısıcam yalıtımlı camlarımızı kullanarak kışın evlerinizi sıcak, yazın ise serin tutma şansına sahip olabilirsiniz. Özel olarak üretilen ısıcam konfor camlarımız ile  eviniz her zaman iklime dayalı sıcaklık soğukluk ortamı değiştirmektedir.

Kırık, çatlak, cam değişimi bir çok işleriniz için bizleri arayabilirsiniz. 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?