0212 445 60 14

Baltalimanı Camcı

Baltalimanı Camcı

Baltalimanı  ve çevresinde bir çok ev, iş, ofis, dükkan ve bir çok yaşam alanlarında bulunan camlarınızın tamiratını ve değişimini yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, eskimiş tüm camlarınızı değiştirmek artık bir telefon kadar yakın. Firmamız toptan cam satışı yapmakta ve İstanbul’un tüm bölgesine cam hizmeti sunmaktadır. Baltalimanı camcı Servisi olarak bölgede Kırık cam tamiri, çatlak cam tamiri, eskimiş cam değişimleri, pencere camları, ısı cam, pimapen camları, cam tamiri, pimapen tamiri gibi bir çok işlemleriniz Mobil servis hizmetimiz vasıtasıyla en kısa sürede yapmaktayız.

Günün her saati olaşabileceğiniz mobil hizmet numaramızı arayıp acil olarak servis isteyebilirsiniz. 20 Kişilik montaj ekibimiz ile İstanbul’un her bölgesine en uygun fiyatlara cam hizmet sunmaktayız. Yılların  vermiş olduğu tercübe ile hergün kendini yenileyen ve makineleşen bir firma olarak sizlere en temiz ve en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Büyük merkez fabrikamızda cam dağıtımı gerçekleştirilen şirketimiz, günlük kullanılan tüm cam modellerini bulundurup anında kırılan ve sipariş vermek istediğiniz tüm camları aynı gün içerisinde sizlere getirmektedir. Evinizde bulunan dekoratif kapı camları kaza anında veya aşırı rüzgar sonunda kırılma ve çatlama durumlarında şirketimiz anında bu gibi durumlara müdahale ederek kırılan camınız kimseye zarar  vermeden anında değişimi gerçekleştirmektedir.

Baltalimanı Camcı

BALTALİMANI CAMCI SERVİSİ

Baltalimanı cam servisi olarak, İstanbul bölgemizde bir çok yerde şubesi bulunan Asil cam, standart cam metrekare fiyatları ile uygun cam değişimi  ve imalatı yapmaktadır. Mobil hızlı numaramız ile ücretsiz olarak keşif imkanı ve bilgili ustalarımıza sorular sorabilirsiniz.

Vitrin camı, dükkan camı, ofis kapı camları, cephe camları, plaza, dış cephe, mağaza gibi alanlarda bulunan tüm camlarınızın birebir aynı ölçü ve modelini en uygun fiyatlara sizlere montajını gerçekleştirmekteyiz.

Kullanılan tüm camlarımız garantili olup, titiz  bir şekilde kaliteli cam malzemeleri kullanılarak montalaması gerçekleşmektedir. Ağırlık olarak fabrikamız ısıcam, tek cam, lamine cam, temperli cam, masa  ve sehpa camları, dekoratif cam, ayna, konfor cam, telli cam, buzlu cam gibi ürünlerin imalatını yapmaktadır. TSE, ISO, belgelerine sahip olan camlarımız güven kalitesi ile tartışılmaz bir hizmet ve kalite ortaya koymaktadır.

BALTALİMANI AYNACI

Ayrıca aynacı olarakta bölgede tüm ayna renkleri ve modelleri ile montaj yapılmaktadır. Mobilya aynaları, duvar aynaları, kolon aynaları, eskitme ayna, bronz, reflekte, flotal, rodajlı  ve bizoteli ayna imalatı ve montaj hizmetimiz mevcuttur. Garantili yapılan ayna montajlarımız hiç kuşkusuz en kaliteli ayna silikon ve yapıştırıcıları ile risk barındırmamaktadır.

İlgili Aramalar : Batalimanı Camcı, Batalimanı  Cam Servisi, Batalimanı  Camcısı, Batalimanı  Camcıları, Batalimanı  Pimapenci, Batalimanı pimapen Tamiri, Batalimanı  Pimapenciler, Batalimanı  Cam Balkon, Batalimanı  Katlanır Cam, Batalimanı  Balkon Camı.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?