0212 445 60 14

Yeşilyurt Camcı

Yeşilyurt Camcı ve Aynacı

Yeşilyurt’da cam ve ayna imalatının en iyi hizmeti vermektedir. Hizmet anlayışı ve prensibi ile taktik toplayan Firmamız cam sektöründe, en kaliteli hizmeti vermektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız kırık, çatlak, eskimiş camlarınızın onarımını ve değişimlerini yapmaktayız.

Lamine, temperli, ısıcam, düzcam, çiftcam, ayna, konfor cam, cephe camları, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm cam çeşitleri, kapı camları gibi bir çok ürünü fabrikamızda bulabilirsiniz.

camci4

            Bakırköy Yeşilyurt’ta cam hizmetleri, ücretsiz keşif yapmakta, arandığı zaman en kısa zamanda adresinize gelmektedir. Cam çeşitlerinden ısıcam ve cam hizmetleri, müşterilere kazanç sağlamaktadır. Normal cam göre, pimapen ve ısıcam çeşitleri ısı yalıtımı sağlamaktadır. Asil Cam hizmetlerinde en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Cam işlerinde montaj ekibi ile son derece etkilidir.

camci6

            Camsız hayat olmaz. Camsız bir mekân düşünülemez. Bu yönden düşünüldüğündü, ısı cam işleri oldukça önem kazanmaktadır. Sıcak havayı ve soğuk havayı geçirmeyen camlar oldukça önemlidir. Diğer bütün cam işlerinde oldukça etkili hizmetler sunulmaktadır.

Yeşilyurt aynacı

Dekoratif ayna modelleri ile bölgede ayna montajıda yapmaktayız. Birçok renkte ayna bulundurarak istediğiniz renk ve modeller ile çeşitli ayna modelleri imalatını  ve montalamasını yapmaktayız.

Yeşilyurt’ta Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?