0212 445 60 14

Taksim Camcı

Taksim’de Camcı

Taksim camcısı olarak sizlere en iyi cam  ve ayna hizmeti sunmaktayız. Yaygın olan servis ağımız ile tüm isteklerinize anında cevap verilmektedir. Kırılan, çatlayan, eskiyen  ve tamirat gerektiren tüm camlarınızın değişimini yapmaktayız. En uygun cam fiyat garantisi ile sizleri üzmeyip makul fiyatlarımız ile garantili bir şekilde değişim yapmaktayız.

Ayrıca firmamız toptan ve perakende cam satışı yapmakta  ve istenilen ölçülerinizin siparişini verip en uygun toptan cam fiyatlarına sahip olabilirsiniz. 15 kişilik camcı ustalarımız ile İstanbul’un tüm alanlarında faliyet göstermekteyiz. Taksim ve çevresinde camcı ve aynacı olarak aradığınız zaman çıkmakta olan firmamız, popüler cam hizmeti haline gelmiş müşterilerinin yüzülerini her zaman güldürmeyi başarmıştır.

Taksim camcı hizmeti  veren şirketimiz deneyimli ustaları ile lamine, temperli, konfor, kapı camları, ofis camları, ofis bölme, kış bahçesi, cam balkon, ısıcam, tek cam, gibi bir çok cam alanlarında montajlama yapmaktadır.

 Kırık, çatlak, bozuk ve eskimiş tüm camlarınızın tamiratını sağlamaktayız. Vitrin camı, dükkân camı, mağaza camı gibi birçok camın değişimi ve üretimi de yapılmaktadır. Tüm cam ve ayna modellerinin imalatını, tamirini ve değişimini yapan firmamız, işinin ehli ustaları ile her zaman en kaliteli camcı hizmetini sunmaktadır.

Taksim Aynacı

Cam yanında ayna modelleri ile de dikkat çeken firmamız, her çeşit ayna imalatı ile her talebe cevap vermektedir. Tüm ayna modelleri firmamızda mevcuttur. Cam ve ayna imalatı, satışı, tamiri ve montajı için firmamız 7/24 hizmete hazırdır. Modern ayna, ferforje ayna, antik ayna, ahşap ayna, eskitme ayna, salon aynası, modern ayna, baklava ayna, bombeli ayna, paslı ayna, fitness salonu aynası, berber aynası, kuaför aynası, tavan aynası, güzellik salonu aynası ve diğer tüm ayna çeşitleri ile firmamız aradığınız cam ve ayna firmasıdır.

Taksim Camcı ve Aynacı olarak bizlere 7/24 her dakika ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?