0212 445 60 14

Bahçeşehir Aynacı

Bahçeşehir Ayna

Bahçeşehir Aynacı servisi olarak sizlere 7 gün boyunca ayna satışı ve değişimi sağlamaktayız. Bir çok ayna modellerimiz ve çeşitlerimiz ile ihtiyaclarınızı kaliteli ve uygun fiyatlara yapmaktayız.

Bahçeşehir Ayna hizmetleri için bizlere aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Aynacı olarak asil cam garantisi ve kalitesiyle, mağaza aynaları, güzellik salonları ve ku

Ayna satışı alanında  ayna şirketleri içerisinde firmamız en iyi kaliteyi sizlere sunmaktadır. İnsanların gündelik hayatta bu kadar ayna çeşitleri şunlardır:

Küçük el aynası, orta boy banyo aynası, küçük boy banyo aynası,  büyük boy duvara asmalı ve yapıştırmalı banyo aynaları,  gardırop aynaları,  duvar aynaları yatak odası aynaları olmak üzere kategori edilen aynalar birde işlev bakımından şaka aynaları,  süs aynaları ve orjinal düz aynalar olarakta 3’e ayrılır.

Aynacı denince ilk akla gelen firmamız sunuş olduğu ucuz  ayna fiyatları sayesinde bütçenize ağır gelmeyecek şekilde istediğiniz aynayı satın alabilir bazı bankalarla anlaşmalı şekilde taksit dahi yapabilirsiniz.

Ekiplerimiz satın aldığınız ayna ürününüzü evinize taşıma işleminden montaj işlemine kadar bütün hizmetleri vermekle beraber sattığımız aynalarda
imalat başta olmak üzere  satış aşamalarının hepsinde bulunmaktadır.

Firmamız sizlere sunmuş olduğu uygun fiyatlar sayesinde sizlere hem ayna satın alışınızda kolaylık sağlayacak hemde baklava dilimli ayna başta olmak üzere
duvar aynaları gibi çeşitlerde de bütün çeşitlerle size en iyi aynaları sunuyoruz.Ekiplerimiz duvar ayna kaplama işlemlerini de istediğiniz taktirde sizin için yapmaktadır.

Ayna çeşitlerimiz:

İstanbul sınırları içerisinde en çok tercih edilen füme ayna, genellikle salon ve banyo için tercih edilen şeffaf ayna, süs aynalarında ve büyük boy aynalarda daha çok tercih edilen rodajlı ayna ve bizoteli gibi çeşitlerimiz mevcuttur.

Firmamız en iyi müşteri memnuniyeti garantisini size sunmanın yanında herhangi bir sorunda ayna tamiri işlemlerini veya ayna yapıştırma gibi uzmanlık gerektiren konuları sizin için yerine getirmektedir. Uzman ve profesyonel ekiplerimiz ayna montajı konusunda ücret talep etmemekle beraber istediğiniz gün ve saat bu imkanı size sunmaktadır.

Hangi mekanlara özel aynalar mevcut?

Özellikle son zamanlar da spor salonu aynası son derece ilgi gören aynalardan bir tanesi olmakla beraber yaz aylarına doğru düğün salonu aynaları da yoğun ilgi görmektedir. Bu iki alanın yanı sıra kuaför alanının ayna ihtiyacını karşılamakla beraber mağazalarda satış alanında en önemli etkenlerden biri olan mağaza aynaları da firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Özellikle giyim mağazalarında sıkça rastladığımız kabin aynası da şirketimiz tarafından üretilmekte ve satılmaktadır. Firma olarak asil cam üretimimiz dünya çapında talepler görürken daha özele indiğimizde 

İstanbul’da en iyi ayna hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Yalnızca ayna satışında değil kırık ayna tamirinde de hizmet veren kurumumuz her alanda sizlere 7/24 ayna hizmeti vermektedir. Daha indirimli alabileceğiniz toptan ayna satışı sayesinde bizden aldığınız aynalar ile istanbul ayna sahipleri arasında zirvede siz olacaksınız.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?