0212 445 60 14

Altınşehir Camcı – 0533 437 60 14

Altınşehir Camcı

Altınşehir’de camcı olarak cam tamiri ve imalatı yapmaktayız. Firmamız kırılan ve yenilenmek istenilen  mağaza vitrin camları, işyeri camları, dükkan camları gibi lamine camlar ve kalın cam imalatı ve montajı yapmaktadır. Firmamız 7/24 saat mobil hizmet vererek sizlere en iyi camcı servisi sunmaktayız. En ucuz cam fiyat garantisi veren firmamız en kaliteli cam olan şişecam ürünlerini kullanmaktadır. Altınşehir camcı olarak kırık, çatlak, bozuk, değiştirilecek tüm camlarınızın tamiratı ve yenisi yapılmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile ölçülerinizi tam ölçü alınarak en hızlı şekilde aynısı yapılmaktadır. Büyük ebatlardaki tüm camlarınızı özel ahtapotlu vinçlerimiz ile istediğiniz yükseklikle özel cam tutma aparatları ile takılmaktadır.

ALTINŞEHİR CAMCI, AYNACI, PİMAPENCİ, CAM TAMİRİ, CAM BALKON HİZMETLERİ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kırık, çatlak, bozuk, pimapen pencere camları, ısıcam, temperli cam, masa camı, masa ve sehpa camları, düz cam, jumbo cam, gibi bir çok cam modellerinin imalatını ve montajını yapmaktayız.

Altınşehir aynacı olarakta hizmet vermeke olan firmamız tüm dekoratif ayna modeli imalatı yapmaktadır. Yapılan imalatlarımızda özel aynacı ustalarımız ile montajı gerçekleştirmekteyiz. Satışı, imalatı ve montajı olan tüm aynalarımız bozumalara karşı 10 yıl garantili olmaktadır.

Altınşehir’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İstanbul’un Her Bölgesine Cam Servisi

teleon0533 437 60 14

 

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?