0212 445 60 14

Zuhuratbaba Camcı

Zuhuratbaba Camcı

            Zuhuratbaba camcı, Genellikle hepimizin yeri geldiğinde ihtiyaç duyduğu bir hizmet olan cam hizmeti için, güvenilir adrese başvurmamız gerekmektedir…

            İstanbul’da ikamet edenler için bu işi kalite ve güvenilirliğin zirvesiyle sağlayan Firmamız ile cam tamiri için başka bir firmaya ihtiyaç duymanıza gerek kalmadan, pencere, kapı, duşakabin gibi temel cam ihtiyaçlarınız için 7/24 iletişim kurarak yardımcı olabilmektedirler.

Zuhuratbaba Camcı

Zuhuratbaba Camcı

        Zuhuratbaba camcısı olarak Kırık cam tamirlerinizde, garantili cam hizmeti vererek yaptıkları işlerde başarı ve kalitenin hakkını vermektedirler. Uzman kadrolarıyla 7/24 montaj ekibi ile sizlere Asil cam ile arayışınıza son vermek için, kaliteli işlerini uygun fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerini 0 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermektedirler.

   Asil Cam, 1988 yılından bu yana sizlere cam tamiri, cam montajı, imalatı şeklinde her türlü cam ihtiyaçlarınız için faaliyetlerine devam etmektedirler. Desenli, desensiz sizlerin her zevk durumuna uygun cam tamiri, montajı ve satışını kendi fabrikalarından hizmete sunarak, ISO ve TSE standartlarında yapmış oldukları camları sizlerle paylaşmaktadır.

Zuhuratbabada Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?