0212 445 60 14

Sultangazi Camcı


Sultangazicam ve ayna Servisi – 0533 437 60 14

            Firmamız Sultangazi camcı olarak müşteri memnuniyetine özen vererek hizmetlerini yerine getirmektedir. Firmamız tam donanımlı bir sisteme sahip olup haftanın 7 gününde de hizmet vermekten geri kalmıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler alüminyum doğrama, ayna işçilikleri, cam balkon sistemleri, vitrin cam alanlarında sunmaktayız. Hizmetlerimiz 2 yıl garantisi vardır. Yedek işçilik ve parça garantisi de dahildir. İstanbul’un en iyi kadrosuna sahip elemanları ile benimsemiş bir firma haline gelmekten onur duyuyoruz.

            Sultangazi’de cam balkon hizmeti de sunan firmamız alanında oldukça konutlara, alış veriş merkezlerine, motellere, villalara hizmet vermiştir. Cam balkonlar son dönemlerde fazlasıyla talep gören bir sistem haline gelmiştir. Bizde bu sistemi uzman çalışanlarımız ile garanti kapsamında müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızın sağladığı hizmetler arasında Lamine Cam Satış Ve Montaj İşlemleri, Duşa kabin Satış Ve Montaj İşlemleri, Küpeşte İşçilik Ve Montaj İşlemleri de sunulmaktadır.

Fabrikamızda bulunan cam çeşitlerimiz

Temperli cam, lamine cam, boyalı cam, siyah, füme, bronz, reflekte, ayna, gümüş, konfor cam, ısıcam, çift cam, telli cam, masa ve sehpa camları, kumlamalı cam,  karolajlı cam, jaluzili pencere camı gibi bir çok cam ürünü bulundurmaktadır.

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

Sultangazi’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

teleon

 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?