0212 445 60 14

Sultançiftliği Camcı

Sultançiftliği

Sultançiftliği’nde Camcı 

Sultançiftliği camcı olarak bölgesinde kapsamlı bir şekilde  cam hizmeti vermektedir. Her dakika ulaşabileceğiniz mobil hizmet numaramız ile 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Kırılan, çatlayan, eskiyen, bozulan camlarınızı acil bir şekilde değişimini yapmaktayız. Vitrin, mağaza, dükkan, işyeri, avm, dış cephe, plaza, ofis gibi bir çok alanlarınızdaki camlarınızın tamiratı ve yenisi yapılmaktadır.

Ücretsiz keşif imkanı sunan Asil cam, servis elemanlarımız dilediğiniz yere gelip cam ölçülerinizi alıp takılacak alanın keşifini yapmaktadır. Keşif yapıldıktan sonra yapılacak tüm işlemleri fiyat tekliflerimizle birlikte açıklayıcı bir şekilde sizlere aktarmaktayız. En uygun fiyat garantisi sunmakta olan firmamız büyük fabrikasında toplucam siparişlerinizi seri üretim imalatına alarak en kısa zamanda üretimlerini tamamlamaktadır.

Sultançiftliği camcıları arasında benimsenmiş olan şirketimiz, kar, yağmur, çamur, soğuk dinlemeden değişim olacak camlarınızı özel kamyonetlerimiz ile gelip takma işlemlerini yapmaktadır. Toptan ve perakende cam satışı da bulunmakta olan Asil cam, uygun fiyatlara tüm cam modellerinin satışını ve imalatını yapmaktadır.

Duşakabin, otomatik kepenk, cam balkon, küpeşte, alüminyum doğrama, demir doğrama, sineklik, kapı kolu gibi tüm ürün ve aksesuarlarımızda mevcuttur. Yapılan tüm imalat ve montajlarımıza 2 yıl garanti vermekteyiz. Ayna, ısıcam, düzcam, kumlu kapı camı, konfor cam, temperli cam, lamine cam, buzlu cam, kapı camı, telli cam, asansör camı, dekoratif, matobel gibi bir çok cam ürünlerini fabrikamızda bulup, siparişlerini verebilirsiniz.

Dekoratif ayna  imalatı, montajı da yapmakta olan firmamız Sultançiftliği aynacı olarakta bilinmektedir. Bronz, füme, reflekte, flotal, çizgili, bombeli, kumlu, baskılı, eskitme, baklava desenli gibi bir çok ayna üretimini ve satışını uygun fiyatlara yapmaktayız.

Profesyonel camcı ekibimiz ile günün her anında sizlere en iyi ekipmanlarımız ile Sultançiftliği bölgesinde hizmetlerimizi sunmaktayız.

TEL :  0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?