0212 445 60 14

Seyrantepe Camcı

Seyrantepe Camcı

İnsanoğlu tarafından eski çağlardan günümüze gelene kadar kullanım alanı genişleyen ve günlük kullanımda vazgeçemeyeceğimiz saydam ürünlerdir. Sağlık açısından da önemi gün geçtikçe anlaşılan tüm cam çeşitleri artık yaşamın her alanında yer almaktadır.1980 yılında cam imalatı montajı  cam satışı ve kırık cam tamiri işleri ile başlayarak bu güne gelinceye kadar kendini yenileyen, gelişime açık, yenilikçi, teknolojik araç ve gereçlerle, mesleğinde başarılı personeli ile Seyrantepe camcılar arasında en iyi olan asil cam markası olmuştur. Bunun yanında kırık çatlak eskimiş cam değişimi dekoratif duvar aynaları ısıcam çift cam temperli çeşitleri bulunmaktadır.


Aynı zamanda hizmet verdiğimiz diğer alanlar ise; lamine PVC doğrama, alüminyum doğrama, otomatik kepenk, otomatik panjur, alüminyum küpeşte korkuluk, duşa kabin, sineklik, cam kapı, cam balkon, kış bahçesi imalatı, satışı, montajı ve tamiridir. Tüm bu hizmetleri Seyrantepe’de cam hizmeti ISO, TSE standartlarına uygun malzeme, yedek parça ve aksesuarlarla imalat, montaj ve tamirat yapmaktayız.

Şirketimiz Seyrantepe aynacı ve Seyrantepe camcısı  merkez, çağrı merkezi ve fabrika olmak üzere hizmet vermektedir. Fabrika üretimli toptan fiyatına perakende satış yapan şirketimiz en uygun fiyat garantisi ile Seyrantepe cam firmaları arasında en iyi hizmet vermektedir.


Evinizde, İş yerinizde, Ofisinizde kısacası tüm cam ve mekanlarda hangi işin ne kadar fiyat ödeyeceğinizi Ücretsiz bir şekilde öğrenmenize imkan veren şirketimiz Ücretsiz Cam Keşif ile yerinde fiyatlandırma çalışması yapmaktayız. Böylece sürpriz bir ödemeyle karşılaşmadan her türlü cam ayna işlerinizi gönül rahatlığı ile belirtilen süre içerisinde uzman ekip tarafından mümkün olan en kısa zamanda yapılmasını gönül rahatlığı ile beklersiniz. Fırat Pen yetkili bayisi olan şirketimiz kart ve nakit ödeme kolaylığı sağlamaktadır.Şirketimiz, internet sayfamızdan hakkımızda birçok bilgiyi bulabilir ve bizlerle iletişim yollarını öğrenebilirsiniz. Seyrantepe’de camcı ve aynacı olarak en iyi hizmeti sunmak için ​​24 saat hizmet ile yanınızdayız.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?