0212 445 60 14

Pangaltı Camcı

Şişli Pangaltı

Pangaltı’da Camcı

            Pangaltı camcı olarak siz değerli müşterilerine mümkün olan en iyi mobil hizmeti sunmanın çabası içinde yer almaktayız. Pangaltı’da camcı hizmetleri almak isteyen müşterilerimizin cam balkon, cam, ayna, ofis bölmesi, pencere, vitrin gibi çeşitliliğe sahip bir biçimde ayağına götürmekteyiz. Çatlak cam, çizilmiş, bir şekilde aşınarak eskimiş, kırık ve herhangi bir nedenden dolayı onarılması gerekli olan her türlü camlarınızın değişim işlemini çok uygun bir fiyat garantisi ile gerçekleştirmekteyiz.

          Pangaltı cam servisi hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği çeşitliliğe sahip durumda olan kapı, yapıların dış cephe camları, pimapen, vitrin, balkon gibi üzerinde cam bölümler bulunan tüm ürünlerinizin tamir ve onarımını büyük bir titizlikle  gerçekleştirmekte olup sineklik gibi ürün ihtiyaçlarınızı da karşılamaktayız.

Pangaltı Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

  Şişli Pangaltı cam ücretsiz servisimizle yerinde ölçülerinizi aldıktan sonra anında sizin bütçenize uygun fiyat teklifinin sunumunu oluşturuyoruz. Her biri cam tamiri konusunda deneyimli olan camcı ustalarımız ve de devamlı teknik destek elemanlarımız vasıtası ile 7/24 camcı hizmeti siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.

            İstanbul’da camcı hizmetleri sunan ve dünyanın en kaliteli camı olarak bilinen şişe cam ürünlerinin satışını gerçekleştiren ve montajını da yapan Pangaltı camcı hizmeti sunan servisimiz kullanmış olduğu ürünlerin tamamını yıllık olarak en iyisini almakta ve siz değerli müşterilerinin cam tamiri ve yenileme işlemlerinde detaylı olarak kullanımını gerçekleştirmektedir.

Mutfak, salon, pimapen, banyo, masa camları, dış kapı, wc, kayar cam kapı, ofis bölme camları, tezgah arası cam, dış cephe camları, fotoselli kapı, palaza, sineklik gibi çeşitliliğe sahip olan pek çok ürün ve camların üretimini ve montaj işlemlerini titizlikle yapmaktayız.

Pangaltı Aynacı

            Pangaltı aynacı olarak da hizmet sunan, mağaza, ofis, iş yeri ve çeşitli çalışma alanlarında ayna uygulaması gerçekleştirmekte olan Asil cam, her renkten aynalara sahip olup, reflekte, fotal, gümüş ve bronz gibi ayna ürünlerinin yer aldığı kataloglarına da sahip durumdadır.

Aynacı olarak da hizmet alabileceğiniz firmamız, spor salonu aynası, çerçeveli ayna, baklava dilimli kesimli ayna, varaklı ayna eskitme ayna, kuaför salonları ve hotel gibi pek çok yerlerde kullanıma uygun ayna modellerinin üretimini ve montajını gerçekleştiren çalışmalar yapmaktadır. Özel istek üzerine de ayna imalatı gerçekleştirmekte olan firmamız ürünlerinin tamamını şişe cam ürünlerinden imal etmektedir.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?