0212 445 60 14

Okmeydanı Camcı

Okmeydanı Cam ve Ayna Servisi – 0533 437 60 14

Okmeydanında camcı olarak tüm bölgede cam hizmeti vermekteyiz. Toptan satış, imalat ve montaj gibi hizmetleri olan firmamız, kırık, çatlak, bozuk olan tüm camlarınızıda tamirini ve onarımını gerçekleştirmektedir. Firmamız  7 gün 24 saat mobil cep hizmeti ile istediğiniz saat arayıp sipariş veya servis bildirebilirsiniz.

Okmeydanı camcıları arasında yoğun olarak tüm cam ürünlerine müdahale eden Asil cam, 15 kişilik servis ekibi ile anında ücretsiz keşif yaparak ölçülerinizi almakta ve keşif yaptıktan sonra sizlere yerin uygunluğu hakkında bilgilendirmektedir.

Firmamızda bulunan cam ürünleri

Temperli cam, lamine cam, kalın cam, telli cam, konfor cam, ısıcam, vitrin camları, mağaza, ev, iş, dükkan camları, buzlu, desenli, dekoratif, ayna, yorglass cam, kapı camları, jaluzili cam, reflekte cam, füme, bronz, mavi, yeşil, reflekte, gümüş gibi bir çok renkli cam ve düz cam ürünlerine sahiptir.

Cam Servisi Hizmetlerimiz

Uzun yıllar bu işte yoğrulmuş olan camcı ustalarımız ile tüm cam tamiri ve onarım işlerinizde garantili  ve kaliteli işçilik ile yapılmaktadır. Bunlar bazıları; Alüminyum, demir doğrama, ahşap, duşakabin, pvc, pimapen, adopen, gedizpen, fıratpen, egepen, dış cephe camları gibi bir çok cam aksesuarlarından değişim ve tamiri mevcuttur.

Okmeydanı Aynacı

Yoğun dekoratif ayna imalatı yapmakta olan firmamız okmeydanında aynacı olarakta bölgesinde ayna imalatı, satışı ve montajı yapmaktadır. Aynalara 10 yıl bozulma garantisi veren firmamız avrupa  birinci olan şişecam aynalarını kullanmaktadır. Füme, bronz, reflekte, gümüş, flotal ayna, baklava dilimli, boy aynası, spor salonu ve dans salonu aynaları, duvar aynaları gibi bir çok ayna kaplama işlemi yapmaktayız.

Okmeydanında Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?