0212 445 60 14

Kirazlı Camcı

Kirazlı’da Camcı

            Kirazlı camcısı olarak, İstanbul’un tüm semtlerine garantili cam hizmeti sunmakta olan bir iş merkezidir.

 Hangi alanlar da hizmet sunulmaktadır?

            Balkon camları, ofis camları, vitrin camları, pimapen camları, duşa kabin camları, sehpa camları gibi tüm cam çeşitlerine yönelik ve bunlar arasın da kırık cam hasarlarına yönelik cam tamiri yapılmaktadır.

camci

 Kirazlı da cam tamiri

     İlçe camcıları arasın da bulunulan ilçede camcı yukarı da bahsi geçen alanlar da yapılan cam tamiri hususlarına dekoratif cam tamiri ve değişimleri de kirazlı camcı iş merkezince sunulmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusun da tüm cam modelleri istenilen ölçüler doğrultusun da değiştirilmektedir.

            Aynı zaman da ısıcam uygulaması da yapılmaktadır. Isıcam uygulaması genel olarak PVC camların da kullanılmaktadır. Bunlar dışın da Fransız ve Amerikan kapı modellerin de, ahşap kapı türlerin de kadrajlı cam prototipleri de yapılmakta ve değiştirilmektedir. Kirazlı ilçe camcı cam değiştirme, tamir etme gibi uygulamaların yanın da ayrıcalıklı olarak bir de pimapen imal etmektedir.

 Tüm markaların tamiratı bütçe dostu fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Yedek parçaya ihtiyaç duyulması halin de değiştirilen parçalara garanti verilmektedir. Bununla birlikte pimapen hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin ayağına kadar gidilerek pimapenin uygulanacağı yerin ölçüsü bizzat servis ekibi tarafından alınmaktadır.          

Kirazlı’da Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

teleon0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?