0212 445 60 14

Nişantaşı Camcı

Nişantaşı

Nişantaşı Camcı

Nişantaşı camcı olarak bölgedeki bayimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra, kırık, çatlak, eskimiş camlarınızı anında yenileme hizmeti sunmaktayız. Kaza anında veya darbe anında kırılan ve çatlayan camlarınızı acilen değiştirmek zorunda kaldığınız zaman bizleri arayıp rakiplerimiz arasında en iyi ve uygun fiyatlar ile garantili cam değişimlerinizi gerçekleştirelim.

Tüm günün online olarak Nişantaşı camcı, Aynacı, Cam Servisi, Cam Tamiri Hizmetleri, Pimapenci, Pimapen Tamiri olarak hizmet veren firmamıza her dakika ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

1990’dan beri üretici firma olarak bilinen asil cam, artık sizler için mobil hizmet ağında yine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Dev kadrosu ile hem servis elemanları hemde çağrı merkezi ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Camcı sertifikaları olan servis personelimiz, tüm zorlu cam işlerinizi anında çözümler, ve montalamasını sizlere bilgilendirmektedir.

NİŞANTAŞI CAMCISI

Nişantaşı’nda camcı firmaları arasında kurumsal, bireysel hizmetler sunan Asil cam,  imalat, satış, montaj yapmaktadır. Fabrikadan çıkan tüm cam ürünlerimiz garantili olmakta ve Dünya 3. olan şişecam ürünlerini kullanmaktadır. Vitrin camları, mağaza, dükkan, ofis, işyeri, ev gibi alanlarda bulunan camlarınızı anında sökülme işlemi yapılarak gününde takılması mümkün olmaktadır. Gezici aracımızda bulunan cam aksesuarları ile yerinde delme, kısaltma, yenileme gibi işlemler yapılmaktadır.

Lamine, temperli, büyük jumbo boy camlarınızı özel olarak kamyonumuz ve cam vinçlerimizi getirerek istenilen dış cephe camları, plaza, holding ve büyük katlı binaların cam tamiratını kolaylaştırmaktayız. Dayanıklı cam olarak bilinen lamine cam ebatlarını fabrikamızda bulundurarak, sağlam olmasını istediğiniz vitrin camlarınızı da laminasyon cam uygulaması yapılarak kırılma anında dağılma yapmayan cam yapmaktayız. Ayrıca toptan cam fiyatına süpriz fiyatlar verilmektedir.

NİŞANTAŞI AYNACI

Nişantaşı aynacı olarak ta bölgesinde en iyi aynacı olarak bilinen firmamız özel aynacı ekibimiz ile tüm ayna kaplama, yapıştırma işlemlerini yapmaktadır. 1200 metrekare olan fabrikasında tüm ayna modelleri  ve ürünlerini bulundurarak, en uygun montaj ve anında takılma işlemi gerçekleştirmektedir. Füme, bronz, flotal, gümüş,baklava, boy aynası, bombeli ayna, duvar aynaları gibi tüm aynaları bizleri arayıp siparişlerini verebilirsiniz.

Kumlu, kapı camları, masa ve sehpa camları, mutfak camları, ısıya dayanıklı cam, kurşun geçirmez, reflekte, 4-5-6-8-10-12 mm cam kalınlıklarında tüm cam ürünlerini bizlerde bulabilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?