0212 445 60 14

Isıcam Toptancısı

Isıcam Toptancısı


            Toprağın sanata dönüştüğü cam ürünler, en doğal hammadde olan topraktan üretilmektedir. Renklendirme, lamine, kaplama ve benzeri çalışmalarla, oldukça estetik hale getirilen cam, işinin uzmanı olan Asilcam firması tarafından, en iyi şekilde üretilmekte ve montajlanmaktadır. Montaj ekibi profesyonel olup, bir cam firmasında aradığınız bütün özellikleri sunmaktadır. Isı cam, lamine, reflekte, jalûzi, karolaj, buzlu, dekoratif ve renkli seçenekleri ile bir pencere için en estetik ürünleri, firmamızda bulabilirsiniz. Diğer firmalar için ısıcam toptancısı olarak bilinen firmamız, en iyi ürünleri, en hesaplı şekilde temin edebilmektedir. Çeşitlerimize bakmadan karar vermeyiniz. Toptan cam sektöründe oldukça iddialı olan firmamız, günün her saatinde tamir ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

            Aynalı cam ve diğer kaplama cam ürünlerini, en iyi şekilde üreten firma, kısa zamanda en iyi çalışmaları sunmaktadır. Camsız veya penceresiz bir mekân düşünülemez. Özel mekânlar için özel cam siparişi alabilen firmamız, hayallerinizdeki estetik cam ürünlerini üretebilmektedir. Ayrıca, bu cam ürünlerini, uzman ve işinde profesyonel ekiplerle, kısa zamanda montajlamaktadır. Perakende satışları yanında ısıcam toptancısı olarak da bilinen firmamız, en iyi ve en etkili hizmeti sunmaktadır. Günlük yaşantımızın en önemli parçalarından biri olan cam, firmamız tarafından özel olarak üretilmektedir. Düz cam ürünleri bakımından aradığınız mükemmel çözümleri sunan ekiplerimiz, montaj hizmeti bakımından aradığınız en iyi çözümleri sunmaktadır.

            Camcı olmayanlara cam taktırmak, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, bu işte uzman olan ve kısa zamanda iş teslimi yapan firmamızın tercih edilmesi, cam sorununuzu tamamen ortadan kaldırır. Fotoğraf çerçeve camı, ayna camı ve benzeri diğer cam ürünleri de, cam sektöründe bulabilirsiniz. Isı ve nem geçirmeyen cam ürünler, günlük hayatımızda oldukça geniş bir yelpazede üretilmektedir. Bu nedenle, cam, hayatımızın vazgeçilmezlerindendir.

TÜM CAM FİYATLARI VE  CAM SİPARİŞİ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?