0212 445 60 14

İdealtepe Camcı

Maltepe İdealtepe Camcı ve Aynacı Servisi

İdealtepe camcısı olarak civarında, kırık, çatlak, cam tamiri gibi bir çok hizmet yapmaktayız. Avrupa yakasında bulunan büyük fabrikamız da bir çok cam imalatı ve satışı da yapılmaktadır. İstanbul’un her bölgesine servis yapmakta olan firmamız 7 adet şubesi ile yakın civarlar da ücretsiz keşif servisi yapmaktadır.

Ev, işyeri, ofis, dükkan, mağaza, dış cephe, plaza gibi bir çok alanda kullanılan cam çeşitlerimiz fabrikamızd mevcut olup sizlere en uygun fiyatlarımız ile değişimini ve siparişlerinizi değerlendirmekteyiz.

Asil cam, lamine, kumlu, ayna, düz, ısıcam, tek cam, reflekte cam, dekoratif cam, telli cam, matobel cam, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm camlar, masa ve sehpa camları, temperli cam gibi bir çok cam imalatını yapmaktadır.

Vitrin camları, mağaza camları, market, buz dolabı, bombeli, mutfak camı, banyo aynası, pimapen,fıratpen, adopen, egepen, plastik pencere, alüminyum doğrama, küpeşte korkuluk, otomatik kepenk gibi bir çok hizmetimiz de mevcuttur.

Gezici servis aracımız ile ücretsiz olarak cam ölçüleriniz alınmakta ve aynısı birebir orjinal şekilde yapmaktayız.

Yapılan tüm imalatımız, satışımız ve montajlarımız garantili olmaktadır. Kullanılan tüm cam modellerimiz şişecam üretimi olmakta ve ISO, TSE, belgelerine sahiptir.

Aynacı camcı olarak’ta idealtepe de bir çok ev, işyeri, ofis, mağazalara ayna imalatımı bulunmaktadır. Tüm ayna modellerimiz mevcut olmakta ve özel istekler üzerine çizimli ayna kesimlerimiz mevcuttur. Duvar aynası, spor salonu aynası, berber aynası, kolon aynası, düğün salonu aynası, dans salonu, boy aynası gibi bir çok ayna modellerimiz mevcuttur.

Maltepe İdealtepe Mahallesi camcı oalrak  arattığınız zaman bizlere ulaşabilir 7 gün 24 saat  hizmet vermekte olan firmamıza ulaşıp yakın şubelerimizden yararlanabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?