0212 445 60 14

Gürpınar Camcı

Gürpınar’da Camcı

           Gürpınar camcı olan firmamız, müşterilerine diledikleri konuda yardımcı olmaktadır. Gürpınar aynacısı olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamızda 7 gün hizmet, 24 saat ulaşım imkânı mevcuttur. Gürpınar cam servisi hizmetini müşterilerine sunan firmamız, birbirinden farklı cam ve ayna işleri yapmaktadır.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Müşterilerine en uygun fiyatlara cam tedarik eden firmamız, bu özelliği ile müşteriler tarafından çokça tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan personellerimiz, belirttiğiniz yere gelip ücretsiz olarak gelip, bölgede keşif yapar.

Bu keşifler sonucunda hasarlı, kırık, çatlak olarak belirlenen camlarınız sökülür. Bu camların imalatı firma tarafından yapılmaktadır. Ürünlerin imalatından sonra cam takma işlemi yapılmaktadır. Bahsedilen ürünlerin montajı firmamıza aittir.


Firmamızda çok çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Eski camınız firmamız tarafından alınıp, cam değişimi yapılmaktadır. Firmamız içerisinde birbirinden çeşitli cam satışı yapılmaktadır. Çift katlı ve birbirinden farklı amaçlar için kullanılan lamine cam satışı da firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Firmamızın stoklarında her türlü ayna modelleri mevcuttur. Bu modellerin tamamı müşterilerimizin zevklerine sunulmuştur.

Firmamız tarafından kırık cam tamiri, masa ve sehpalarınızın camlarının tamir edilmesi gibi işler yapılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından bu dönem içerisinde çokça tüketilen modellerden bahsetmek gerekirse; lamine cam, buz cam, cam balkon bunlara örnektir.

Bu tür temperli cam ve cam balkon satışları tarafımızdan yapılmaktadır. Ofislerinizde bulunan ısıcam ve ayna problemleri için, evlerinizdeki camlarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gürpınar bölgesinin neredeyse tamamında müşterilerine hizmet veren firmamız, son dönemlerde çokça tercih edilmektedir. Bu tercih sayesinde firma olarak müşterilerimize karşı özveri ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilmeleri için hizmetimiz sürekli artmaktadır. Bu sayede de firmamızın müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktayız.

Beylikdüzü Gürpınar Camcısı olarak en uygun fiyatlara cam değişimi yapmakta olan firmamızı arayıp teknik destek alma imkanına sahipsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?