0212 445 60 14

Gümüşpala Camcı

Avcılar Gümüşpala

GÜMÜŞPALA CAMCI

Gümüşpala camcı servisi olarak tam donanımlı gezici servisimiz ile sizlere cam ile ilgili tüm hizmetleri vermekteyiz. Firmamız cam satışı, imalatı ve montajı ile standart cam fiyatlarını sizlere sunarak sizlere süprizler yapmamaktadır. Toptan cam fiyatlarını müşterilerine en uygun fiyat sunarak bölgede cam firmaları arasında sevilen bir hale gelmiştir. Gümüşpala Camcısı, kırık cam, çatlak cam, eskimiş cam, kapı camı değişimi, pencere camı değişimi, ısıcam tamiri gibi bir çok hizmetleri sizlere sunmaktadır.

GÜMÜŞPALA CAMCI OLARAK BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

İşyerleri, mağaza  ve evlerde kaza anında kırılan, çatlayan, ve eskimiş olan camlarınızın gerektiği gibi tamiratı yapılarak sizleri büyük masraflardan kurtarmakta ve anında montajını yapmaktadır. İstenilen dekoratif cam, vitrin camları, duvar aynası, ısıcam, lamine, temperli cam, kumlu, düz, çift cam, masa ve sehpa camlarınızı birebir  verdiğiniz ölçülere göre aynısını yapmaktayız.

Gümüşpala’da camcı denildiği zaman ilk aranacak firma olduğumuz için gurur duymaktayız. Özel sertifikalı camcı ustalarımız ile zorlu cam işlerinin üstesinden gelerek sizlere sıkıntılardan kurtarmaktayız. Ücretsiz olarak keşif imkanı hizmetide sunmakta  ve teknik destek almak için mobil numaramızı arayıp ustalarımızdan bilgilerde alabilirsiniz.

Yaptığımız tüm işlerimize garanti vermekte olup, kullanılan tüm cam ürünlerimiz avrupa sıralarından birinciliğini korumakta olan şişecam ürünlerini kullanmaktayız. Fabrikamızda bir çok cam ürünü barındırarak toplu cam şiparişlerinizi uygun metrekare fiyatlarına imalatını yapmaktayız. Gerektiğin takdirde istenilen cam siparişlerinizi özel cam kamyonumuz ile ayağınıza kadar getirmekteyiz.

Gümüşpala aynacı olarak aradığınız zaman karşınıza çıkmakta olan firmamız avcılar gümüşpala’da bir çok düğün salonu, öğrenci yurtları, ev salonları, iş yerleri gibi alanlara ayna kaplama montajı yapmıştır. Özel aynacı ekibi ile sorunsuz ve titiz bir şekilde çalışma yürüterek aynalarınızı garantili bir şekilde montalamaktadır.

Dış cephede kırılan temperli renkli camlarınızı özel vinçli cam vantuslarımız ile yönlendirerek takma işlemi uygulamaktayız. Her türlü dış cephe, dükkan camları büyüklüğü önemli olmadan ustalarımız ve cam tutma makinelerimiz ile değiştirme imkanına sahipsiniz.

Gümüşpala camcı olarak bizleri her daim arayıp servis isteyebilir ve destek alabilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?