0212 445 60 14

Florya Ayna

Florya’da Aynacı

  Çalışmalarımızda öncelik Bakırköy Florya aynacı olarak müşterilerimizin istediği kalitede ayna üretimlerinin yapıldığı imalathane faaliyetlerinden faydalanarak montaj ve kesim işlemlerini yapmaktayız. Görüntülerin net olması Bakırköy’de ayna çeşitleri kalitesini ortaya koyacağını bildiğimiz için bu konuda azami özen göstermekteyiz.

Tüm dekoratif ortam yaratma konusunda çalışan elemanlarımız Florya aynacı garantisinde işlemler yaparak evlerde ve iş yerlerinde görsel güzellikler yaratmaktadır. Bu alanda oluşturulan faaliyetler ayna fiyatları açısından da son derce memnuniyet verici olması müşterilerimiz kaliteyi ucuza temin etmesinde etkili olmaktadır.

Florya Ayna Hizmeti için Bizlere 7 gün boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Bilindiği gibi ayna hem ihtiyaç hem de dekor oluşturma açısından önemli bir unsur olmaktadır. Kullanım açısından değerlendirildiğinde montaj işlemleri genellikle banyo, tuvalet gibi ortak kılanım alanları olmaktadır. Bu tür kılanım gerektiren ayna çeşitleri imalat aşamasında cam kalınlığı konusunda daha ince yapılı camlarla desteklenmektedir. Ayna satış konusunda son derece seri ürünler ortaya koyarak müşterilerimize verdiğimiz sözler doğrultusunda belirlenen zaman aralığında teslimatlar yapılmaktadır.

Ayna Çeşitleri ve Kulanım Alanları

Geçmişten günümüze önemini yitirmeyen ve kulanım alanı bakımından daha alan genişleten uygun fiyatlar çerçevesinde her zaman alıcı bulan ayna çeşitleri kulanım alanları bakımından sürekli genişleme gösterdiği açıkça görülmektedir. Özellikle çeşitlilik bakımından baklava dilimli ayna görüntü kalitesi bakımından dekoratif yapılar oluşturmaktadır.

Sıkça karşımıza çıkan duvar aynaları üretiminde daha hızlı ve kolay yöntemler kullanılmaktadır. Özellikle çoğu eğlence mekânlarında veya iş yerlerinde duvar ayna kaplama işlemleri itina ile yapılarak aynaların gizemli sırları ortaya çıkarılmaktadır. Bu tür çalışmalarında füme ayna modellerinden yararlanılarak dekorlar daha ayrı bir görünümle süslenmektedir. Yapılan model üretimlerinde çeşitliliğin arttırılması adına şeffaf ayna imalatları özel müşterilerimizin seçenekleri olarak itine gösterilerek detaylı çalışmalar sonucu özenle yapılır.

Ayna Çeşitleri Görüntü Şekline ve Kalitesine Nasıl Etki eder?

Ayna üretiminde ilk hedef karşısındaki görüntüde değişiklik yapmadan olduğu gibi yansıtmasıdır. Fakat bazı alanlarda bu fikir tamamen eğlenceye veya özel tasarım oluşturma açısından değişik görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Yapılan çakışmalarımızda rodajlı ayna üretiminde de başarılı çalışmalar ortaya çıkarılmaktadır. Bu tür kalite ortamı yaratılırken bizoteli ürünlerde etkili çalışma örnekleri olmaktadır.

Çalışmalarda hedeflenen  en iyi müşteri memnuniyeti sağlamak amacı bütün çalışanların ruhuna işlemiş bir olgudur. En seri ayna tamiri yapılarak ayna yapıştırma ve seri işlemler dâhilinde yapılan ayna montajı işlemleri yerine getirilmektedir.

Spor yapılan alanlarda hareketlerin görüntülü izlenmesi gerektiği için spor salonu aynası montajları sağlam yapıda montelenmektedir. Eğlence mekânlarından olan düğün salonu ve saçların şekil bulduğu kuaför, kıyafetlerin denenerek alındığı mağaza aynaları özenle üretimleri ve montajları yapılır.

Özellikle mağaza kabin aynası üretimlerinde asil cam üretimleri kullanılmaktadır.
Bu konuda İstanbul’da en iyi ayna hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız. Yapılan çalışmalarımızda kırık ayna tamiri ve bu konuda verdiğimiz 7/24 ayna hizmeti müşterilerimizin arzuladığı çalışmalar olmaktadır.

Aynı zamanda toptan ayna satışı fırsatlarımız apartmanların topluca avantajlı fiyatlardan yararlanmasını sağlamaktadır. Tüm  istanbul ayna çalışmaları kaliteli ayna üretiminde ve montajında kalitenin merkezi olmaktadır

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?