0212 445 60 14

Fatih Camcı

Fatih Camcı

 Fatih’te camcı olarak bölgesinde donanımlı ve kaliteli cam ve ayna imalatı ve montajı yapmaktadır. Asil cam olarak cam tamiri hizmetlerimiz şu şekildedir: Vitrin camı, mağaza camı, cephe camı, alüminyum, demir doğarama, pimapen pvc camları, fotoselli kapı, otomatik açılır kapı camı, masa ve sehpa camı, bombeli cam, kırık, çatlak, bozuk ve yenilenecek tüm camlarınızın yenisini ve onarımı yapmaktayız.

Ayrıca firmamız 1200 m’2 olan  merkez fabrikasında tüm cam çeşitlerini bulundurarak satış, imalat ve montaj yapmaktadır. Şirketimizin tüm yaptıkları iş ve imalat 2 yıl garantili olmakta ve tüm kullanılan ürünlerimiz yerli üretim olan ŞİŞECAM ürünlerine ait olmaktadır. Plaka halinde gelen jumbo cam ölçülerini sizlerden gelen siparişler üzerine cnc kesim makinelerimiz ile kesip imalatı en seri şekilde yapmaktayız.

Fatih camcı servisi olarak ürünlerimiz; temperli, lamine, jumbo, buzlu, ısıcam, çift cam, vitrin cam, masa camı, desenli cam, dekoratif ayna, konfor cam, ev, ofis bölme camları, cam balkon, boyalı cam, siyah, füme, bronz, mavi cam gibi bir çok cam çeşitlerini bulabilirsiniz.

Fatih Aynacı

Dekoratif aynacı olarakta bir çok ayna model imalatı yapmakta olan firmamız çeşitli ayna imalatı ve montajı yapmaktayız. Füme, bronz, flotal, gümüş, baklava dilimli ayna, boy aynası, spor salonu aynası, duvar ayna kaplama, bombeli ayna gibi bir çok ayna imalatı ve montajı yapmaktayız.

Fatih’te Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

0533 437 60 14

Fatih’te Cam ve Ayna Sevisi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi Balabanağa Mahallesi Balat Mahallesi Beyazıt Mahallesi Binbirdirek Mahallesi Cankurtaran Mahallesi Cerrahpaşa Mahallesi Cibali Mahallesi Demirtaş Mahallesi Dervişali Mahallesi Emin Sinan Mahallesi Hacı Kadın Mahallesi Haseki Sultan Mahallesi Hırka-İ Şerif Mahallesi Hobyar Mahallesi Hoca Gıyasettin Mahallesi Hoca Paşa Mahallesi İskenderpaşa Mahallesi Kalenderhane Mahallesi Karagümrük Mahallesi Katip Kasım mahallesi Kemal Paşa Mahallesi Kocamustafapaşa Mahallesi Küçük Ayasofya Mahallesi Mercan Mahallesi Mesih Paşa Mahallesi Mevlanakapı Mahallesi Mimar Hayrettin Mahallesi Mimar Kemalettin Mahallesi Molla Gürani Mahallesi Mollafenari Mahallesi Mollahüsrev Mahallesi Muhsine Hatun Mahallesi Nişanca Mahallesi Rüstem Paşa Mahallesi Saraç İshak Mahallesi Seyyid Ömer Mahallesi Silivrikapı Mahallesi Sultan Ahmet Mahallesi Sururi Mahallesi Süleymaniye Mahallesi Sümbül Efendi Mahallesi Şehremini Mahallesi Şehsuvar Bey Mahallesi Tahtakale Mahallesi Taya Hatun Mahallesi Topkapı Mahallesi Yavuz Sinan Mahallesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi Yedikule Mahallesi Zeyrek Mahallesi

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?