0212 445 60 14

Çeliktepe Camcı

Çeliktepe’de Camcı

Çeliktepe camcısı olarak sizlere mobil olarak kapsamlı bir şekilde cam ve ayna hizmeti sunmaktayız. Pencere, kapı, ahşap, alüminyum, cam balkon, vitrin camı gibi bir çok cam tamiri yapılmakta ve camlarınızı yenilemekteyiz.

Kırık, çatlak, eskimiş ve dilediğiniz camınızı isteğiniz doğrultusunda birebir değişimini yapmaktayız. Uygun fiyat garantisi ile anında servis yapmaktayız.

Dış cephe, plaza, cam kapı, ofis, cam bölme sistemleri duşakabin, ısıcam, pimapen gibi bir çok işlerinizin imalatını ve montajını yapmaktayız.

Düz, temperli, konfor, lamine, telli cam, boyalı cam, masa camı, renkli cam, kurşun geçirmez cam, kalın, kırılmayan cam bir çok cam ürünlerinin satışını, imalatını ve montajını yapmaktayız.

Cam Tamir Hizmetlerimiz

Ofis, vitrin, katlanabilir cam, kayar cam kapı, otomatik kapı gibi ait olan camlarda kaza sonucu kırılma ve çatlamalar meydana gelmektedir. Genellikle temperli ve lamine cam uygulaması olan bu ürünler ne kadar sağlam olursa olsun kırılma ve dağılma gibi sorunlar oluşturabilmektedir. Bizler Çeliktepe’de camcı olarak işin küçüklüğüne bakmaksızın anında servisimizi yönlendirip en kısa sürede tamiratını yapmaktayız.

Büyük plaza ve binalarda bulunan büyük camlarınızı ise özel camcı vinçlerimiz ile tepe noktalardan söküp özel vantus sistemlerimiz ile camın yenisi yapıldıktan sonra değişimini gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız tüm cam ürünlerimiz şişecam ürünlerine ait olmakta ve bu ürünler avrupa birincisi seçilmektedir. ISO, TSE, belgelerine sahip olmakta ve sizlere en kaliteli ve titiz bir şekilde cam hizmeti sunmaktadır.

Çeliktepe’de Aynacı

Çeliktepe aynacısı olarak aradığınız zaman bulabileceğiniz firmamız bölgesinde bir çok alanda ayna kaplama işlemi yapmıştır. Özel aynacı ustalarımız ile kaliteli ayna yapıştırıcılarımız ile kaliteli ve sağlam bir şekilde montalamalar yapmaktayız. Genellikle yerli ayna kullanılarak her zaman kaliteyi zirveye taşımayı her zaman hedeflemekteyiz. Fabrikamızda bir çok ayna çeşitlerimiz mevcuttur. Bunlardan Bazıları; füme ayna, flotal ayna, bronz ayna, gümüş ayna, şeffaf ayna gibi bir çok ayna çeşitlerimiz mevcuttur. Özel isteklerinize göre ayna kesimleri yapan şirketimiz özel cnc ayna kesim makinelerimiz ile hatasız üretim gerçekleştirmektedir.

Baklava dilimli ayna, duvar aynaları, kolon aynası, spor salonu aynası, düğün salonu aynaları, varaklı, eskitme bir çok ayna modellerimizin satışı, imalatı ve montajı mevcuttur. En uygun fiyat garantisi ile ayna işlerinizi yapmaktayız.

Kağıthane Çeliktepe’de  Camcı ve Aynacı olarak bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?