0212 445 60 14

Çapa Camcı

Çapa

Çapa’da Camcı

Fatih Çapa’da camcı servisi olarak, pimapen tamiri, cam balkon, kırık cam tamiri, sineklik, gibi bir çok hizmetleri vermekteyiz. Kırık cam, çatlak cam, eskimiş cam gibi bir çok değiştirmek istediğiniz camlarınızı anında servisimizden talepte bulunarak değiştirebilirsiniz. Pencere, ahşap, alüminyum doğrama, kapı sistemlerine ait tüm camlarınızın tamirini yapmakta  ve en uygun fiyatlara değiştirmekteyiz.

Çapa Cam, Ayna, Sineklik, Pimapen, Cam balkon hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kullanılan tüm ürünlerimiz 1. kalite ŞİŞECAM ürünleri olmakta  ve sizlere kaliteli bir yaşam alanı sunmaktadır.  TSE, ISO, belgelerine sahip olan camlarımız bozulmalara karşı garantili olup tüm cam modellerinizi fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Temperli cam, boyalı cam, renkli cam, buzlu, ısıcam, çift cam, masa ve sehpa camı, lamine cam, kumlu cam, telli cam, konfor cam, reflekte, karolajlı, jaluzili gibi bir çok cam modellerinin imalatını sizlere son sistem makinelerimiz ile hazırlamaktayız.

Fotoselli kapı, küpeşte, korkuluk, otomatik tente, giyotin pencere, akvaryum, kapı camı, otomatik kapı, otomatik kepenk, garaj kapısı, pimapen ve sineklik gibi ürünün tamiri için sizlere en yakın ustalarımıza yönlendirmekteyiz. Bu sayede acil olan işlerinizi kendi bünyemizde olan ustalarımız ile hızlı bir şekilde çözümlemektesiniz.

Çapa Aynacı

Fatih Çapa’da Aynacı olarak aradığınız zaman çıkmakta olan çapa ayna firması, tüm ayna ürünleri ile, düz, flotal, bronz, gümüş, eskitme, boy aynası, varaklı çerçeveli ayna, gibi bir çok ayna imalatı, satışı ve montajı yapmaktadır. Kırık aynalarınızı kurtarılacak bir şekillde onarmakta ve minimum masraf ile sizleri büyük dertten kurtarmaktayız.. Çapa Aynacı olarak bölgede ev, işyeri, mağaza, ofis gibi alanlarda ayna kaplama işleri yapılmıştır.

Kolon aynası, baklava dilimli ayna, boy aynası, düğün salonu aynası, spor salonu aynası, dans salonu, vitrin aynası, kabin aynaları gibi bir çok kalitede aynalarımız bulunmaktadır.

Sadece cam ve ayna olmamak üzere pimapen tamir hizmetlerimiz de bölgede geniş kapsamlı yapılmaktadır. Çapa pimapenci olarak hem, imalat hemde tamirat işlerinizi özel pimapenci ustalarımız ile çözümlemekteyiz. Pencere kol değişimi, fitil değişimi, ispanyolet değişimi,  gibi bir çok garantili orjinal aksesuar değişimi sağlamaktayız.

Çapa pimapen olarak, egepen, fıratpen, pimapen, adopen, gedizpen, winsa, saray, akapen gibi bir çok markalarda pimapen üretimleri yapılarak istediğiniz marka üzerinden fiyatlandırmalarımız en uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?