0212 445 60 14

Beykoz Camcı

Beykoz’da cam ve ayna Servisi – 0533 437 60 14

            Beykoz camcı olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Cam alanında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz mevcuttur. Bunlar arasında alüminyum doğrama, katlanır cam balkon, vitrin camı gibi alanlarda hizmetimize devam etmekteyiz.

Alüminyum doğrama hizmetimiz, alüminyumun kendine has olan yapısı sayesinde hafifliği ve her şarta uyum sağlayabilmesi açısından istenilen şekle girmektedir. Alüminyum kolay işlenebilir olmasından dolayı camlarınız ayrı bir hava katarak güzelleşmesine katkı sağlayacaktır. İç mimarisi veya dış mimarisi de kullanılabilen alüminyum kullanılan yere ayrı bir hava katacaktır. Alüminyumun tercih edilme sebepleri arasında uzun ömürlü olması, doğa şartlarına göre dayanıklılığı bakımından en güçlü malzeme alüminyumdur. Bizde bu hizmeti gönül rahatlığı ile müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız dekoratif aynaların üretiminde de yer almaktadır. evleriniz ve iş yerlerinizin vazgeçilmezi olan dekoratif aynalar şıklık katacaktır. Hediye seçeneği olarak da düşünülen dekoratif aynalar alıcı kişiyi çok memnun edecektir. Hayalinizdeki bütün dekoratif aynaları beykoz camcı da bulmanız mümkündür.

Beykoz camcısı olarak, İstanbul’un tüm bölgelerinde bulunan deneyimli ustalarımız ile anında hizmet vermekte olup, ücretsiz olarak ölçülerinizi ve keşif imkanı sağlamaktayız. Yapılan tüm imalat ve montajlarımıza 2 yıl garanti verilmektedir.  Kullanılan camlarımız ise avrupa birincisi olan şişecam ürünleridir.

Beykoz’da Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?