0212 445 60 14

Bayrampaşa Camcı

Bayrampaşa
Bayrampaşa Camcı

 Bayrampaşa camcı olarak tüm semte hizmet vermekteyiz. Kırık cam tamiri, çatlak cam ve tüm cam onarımlarını yapan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.  Başta, temperli cam, lamine cam, masa ve sehpa camları, kumlamalı cam, ısıcam, konfor cam, jalulizili cam gibi bir çok cam çeşitlerinin imalatını yapmaktayız. Bayrampaşa’da camcı işlemlerinde ücretsiz keşif yanında, kaliteli hizmet ve teknik destek sağlanmaktadır. Her ortamın cama ihtiyacı vardır ve her ortam için cam tedarik edilebilmektedir. Ofis veya evlerin kırık cam işlemleri de itina ile yapılmaktadır. Bayrampaşa’da cam işlemleri garantili cam uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Firmamız gerekli montaj ekibine, birikim ve tecrübeye sahiptir.

En yakın camcı arayışında olanlar, bizlere anında ulaşıp kırık, çatlak, eskimiş olan camlarını anında değiştirebilirler.

Bayrampaşa Camcılar olarak bizlere 7/24 ulaşabilir, Cam imalatı, satışı, montajı , tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

bayrampasacamci

   Bayrampaşa Cam Tamiri

     Pimapen, ısıcam sehpa camı, masa camı, kapı ve ofis camı gibi çeşitlerle hizmet vermektedir. Asil Cam, en uygun olanaklar sağlanmaktadır. Ayrıca cam kesme ve delme işlemleri de itina ile yapılmaktadır. Ayrıca diğer cam tamiri işlemleri de yapılmaktadır. Camcı ihtiyacı anında, mobil iletişim ve online iletişim gibi olanaklar da bulunmaktadır. Adresiniz, İstanbul içerisinde neresi olursa olsun, cam tamir ve montaj ekipleri, adresinize kısa zamanda gelecektir.

Bayrampaşa aynacı olarakta hizmet veren Asil cam, tüm ayna modelleri ile imalat ve montaj yapmaktadır. İstenilen özelliklere göre ayna çizimi yapılıp özel olarak sizlere sunulmaktadır.

Bayrampaşa’da camcı olarak cam tamiri hizmetini verdiğimiz başlıca semtler

 Kocatepe, Altıntepsi, Yıldırım, Vatan, Cevatpaşa, Terazidere, Kartaltepe, İsmetpaşa, Muratpaşa, Numunebağ, Ortamahalle, Yenidoğan ve birçok yerdir.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?