0212 445 60 14

Basınköy Camcı Ve Pimapenci

Bakırköy Basınköy’de Camcı

Basınköy camcı olarak bölgede pimapen, ayna, cam balkon gibi bir çok cam servislerimiz bulunmaktadır. Kırık, çatlak, eksimiş olan tüm camlarınızın hızlı bir şekilde tamiratını ve değişimini anında sağlamaktayız. Pimapen, duşakabin, pencere, ahşap, demir doğrama, alüminyum doğrama gibi bir çok cam ile bağlantılı her markanın değişimleri garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Basınköy camcı, pimapenci, cam balkon hizmetleri için bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Firmamız, Lamine cam, temperli cam, konfor, düz, ısı, telli, boyalı, masa ve sehpa camları, güvenlik camları, pencere camı, ofis bölme camları gibi bir çok camların imalatını, satışını ve montajını gerçekleştirmektedir. Tüm cam modellerimiz ISO, TSE, belgelerine sahip olamakta ve avrupa da kalite bakımından ilk sırada yer almaktadır.

Basınköy Pimapenci

Basınköy”de pimapen tamiri olarak akla gelen firmamız sadece cam tamiri ile avunmayıp özel ustalarımız ile pimapen tamirleri de sizlere sunmaktadır. Fıratpen, gedizpen, egepen, pimapen, winsa gibi plastik doğrama markalarının pencere sistemleri uygulaması ve tamirleri yapılmaktadır. En uygun fiyat garantisi ile, pencere menteşe değişimi, kol değişimi, fitil değişimi, aksesuar değişimi mevcuttur.

Basınköy Aynacı

Basınköy aynacısı servisi olarak tüm ayna modellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bronz, gümüş, flotal, şeffaf, ayna renklerim, tüm aynalarınıza renk katmaktayız. Salon aynası, baklava dilimli, düz kesimli, elips, banyo, wc, spor salonları, kolon aynaları, düğün salonu aynaları gibi bir çok uygulamalarımız mevcuttur. Yapılan aynalarımız bozulmalara karşı garantili olmakta ve şişecam ürünü olmaktadır.

Basınköy Cam Balkon

Basınköy cam balkon olarak, cam balkon satışı, imalatı ve montajlarınızı kaliteli, garantili ve uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız. Basınköy açılır tavan kış bahçesi imalatını istediğiniz alanlara yapıyoruz. Gold seri, normal ve diğer tüm serilerde cam balkon üretimimiz, satışımız vardır. Ücretsiz olarak yerinize kadar gelip ölçü alıyoruz.

Basınköy kış bahçesi tamiri yaptırmak istediğinizde tüm orijinal yedek parçalar ve aksesuarlarla tamirat işlemleri yapılmaktadır. Cam balkon fitili, lastiği, tekerleği, camı tamiri, değişimi en ucuz fiyatları en uygun fiyatları ile yapılır. Basınköy’de yazlık camlama sistemleri, Basınköy balkon kapatma sistemleri sorunsuz olarak yapılır. Yüzlerce kurumsal ve bireysel müşteriye ayırt etmeksizin en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Basınköy Mahalesi camcı, aynacı, pimapenci, cam balkoncu hizmetleri için sizlere en iyi hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?