0212 445 60 14

Atakent Camcı

Atakent Camcı

Atakent’de camcı olarak bölgemizde en iyi cam hizmeti vermekteyiz . Fabrikamızda tüm cam modellerini barındırarak sizlere en hızlı şekilde dönüşümler sağlanmaktadır. Camlarınızda oluşan çatlamalar, kırılmalar, çizilmeler  ve tamir gerektiren durumlarda, işin ehli personellerimiz ile cam ve ayna değişimi hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Atakent Cam – Pimapen – Cam Balkon – Tamiri hizmetleri için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Atakent camcısı, Pencere, kapı, vitrin, ofis bölme, masa sehpa camları, Amerikan kapı, Fransız balkon, duşakabin camı ve daha birçok cam sistemlerinde işinin ehli olup, en ekonomik fiyatlarla gerekli tamiri ve onarımı yapmaktadır. Firmamızın 25 senelik deneyimi ile tüm cam problemlerinizi sorunsuz bir vaziyette teslim etmektedir. Camlarımız 1.kalite olup kalite ve güven vermektedir.

Atakent Aynacı

Atakent Aynacısı olarak bölgede bir çok evlere, işlere, ayna montajı yapmaktayız. Dilediğiniz  ayna modelleri kesimleri sizin isteklerinize göre şekilli kesimler yapılmaktadır. Füme, bronz, gümüş, reflekte ayna renklerimiz ile ayna satışı, imalatı ve montajı yapmaktayız.

Her türlü ayna modelini barındıran firmamız, ayna çeşitleri tamiri ve motajını sektöründe en profesyonel ekibi ile sorunsuz bir şekilde en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Boy aynası, varaklı ayna, bombeli ayna, spor salonu ayna, tavan aynası, dekoratif aynalar  ve bir çok ayna üretimi ve montajı yapmaktadır.

En ekonomik fiyatlarla en güvenilir ve en kaliteli cam ve ayna hizmeti için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Atakent Hizmetlerimiz;

Atakent camcı, Atakent pimapen, Atakent cam tamiri, Atakent pimapen tamiri, Atakent cam balkon, Atakent sineklik, Atakent sineklikçi, Atakent’te camcı, Halkalı Atakent camcı, Küçükcekmece Atakent camcı hizmetlerimiz mevcuttur.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?