0212 445 60 14

4+4 Ve 5+5 Lamine Satışı

Lamine Cam 

            Camcı olmayanlara cam taktırmak veya satın almak, büyük risk demektir. İşinde uzman olan asilcam, aradığınız mükemmel sonuçları sizler için sunmaktadır. Bu nedenle, işin uzmanlarına cam işlerinizi teslim ediniz. Günlük yaşantımızın bir parçası olan lamine cam satışı işlemleri, aradığınız mükemmel estetiği sunmaktadır. Gürültü, düz, füme ve opak modellerde üretilen lamine cam çeşitleri, kırılmaz cam olarak bilinmektedir. İçerisindeki PVB maddesi sayesinde, kırılma esnasında dağılmayı önler. Mukavemet isteyen bütün her yerde, rahatlıkla kullanılmaktadır. Oldukça etkili çözümler sunan ekiplerimiz, lamine cam satışı işlerinde, oldukça etkili çözümleri, sizler için sunmaktadır. Camın estetik ve zarif yapısını en iyi şekilde sunan ekiplerimiz, özel olarak hazırladığınız dekorlarınız için en iyi cam ürünlerini sizler için tercih etmiştir.

            Gürültü kontrolünün gerekli olduğu bütün mekânlarda, lamine cam tercih edilmektedir. Lamine cam ürünlerinin tercih edilmesinin sebebi, dayanıklı olması ve ses geçirme özelliğinin olmamasıdır. Halkın en çok toplandığı mekânlarda ve çatı yapımında kullanılan lamine cam ürünler, etkili çözümler sunmaktadır. Firmamız bünyesinde, hızlı ve etkili servis elemanları bulunmaktadır. Bu elemanlar, kısa zamanda iş teslimi yaparak, aradığınız mükemmel işçiliği sunmaktadır. Günlük yaşantımızın en önemli parçası olan ve net çözümler sunan ekiplerimiz, pencere ve benzeri ihtiyaçlar için, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

            Cam tamiri ve montajı, hızlı ekip işi ister. Bir gün boyunca camsız veya penceresiz yaşamak, büyük sıkıntıları beraberinde getirir. Bu nedenle, cam tamir ve montaj işlerinde, aradığınız mükemmel sonuçları sunan ekiplerimiz, hızlı çalışma sistemleri ile kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır. Pencere ve diğer cam işlerinde, estetik ve zarif cam ürünlerini, tercih edebilirsiniz. Kısa zamanda en iyi çözümleri, sizler için sunan ekiplerimiz, işini bilen ve işini meslek edinen kişilerden oluşan ekiplerle hizmet vermektedir.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?