0212 445 60 14

Tekstilkent Camcı

Tekstilkent Camcı

Tekstilkent camcı olarak bölgesine en iyi şekilde hizmet vermektedir.  Kırılan ve yenilenmekte olan camlarınızın onarımı için 7/24 çalışan personelimiz en hızlı ve kaliteli bir şekilde cam işlerinizi  en kısa sürede montajını yapmaktadır. Kırık Cam Tamiri, Çatlak Cam Değişimi, Eskimiş Cam Değişimi, Cama Menfez deliği Açma, Isıcam, Lamine Cam, Vitrin Camları, Dükkan Camları, Pencere Camları, Kapı Camları gibi bir çok ürünlerinin cam değişimlerini sizlere yapmaktayız.

TEKSTİLKENT CAMCI – AYNACI OLARAK BİZLERE ULAŞINIZ

0212 445 60 14

0533 437 60 14

 Camlarımız yerli cam olup, kaliteli ve güvenilir bir üretime sahiptir. Camlarımız 10 yıl bozulmalara garantilidir. Ev, iş, ofis ve fabrikalar gibi alanlarda tercübeli ve deneyimli ekibimizle tüm cam ile sorunlarınızı ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca firmamız Tekstilkent’de toptan ve perakende cam satışı yapmaktadır . En uygun cam fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi sunmaktayız.

Kırılan camlarımızı iletişim numaralarımızı arıyarak ücretsiz keşif yaptırabilir ve anında camınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cam tamiri başlıca hizmetlerimiz :

Kırık cam tamiri, masa sehpa camı, vitrin cam tamiri, çift cam tamiri,  cam balkon fitil değişimi, ayna tamiri

Tekstilkent aynacı olarakta hizmet veren bizler, duvar aynası, baklava desenli ayna, varaklı aynalar,  ve bir çok çeşit ayna üretilir ve yerine monte edilir.

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

teleon

 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?