0212 445 60 14

Feriköy Camcı

Feriköy’de Camcı

Feriköy camcısı olarak sizlere en iyi mobil hizmeti sunmaktayız. Cam, ayna, cam balkon, pencere, vitrin, ofis bölmesi gibi hizmetleri ayağınza kadar getirmiş bulunmaktayız. Kırık, çatlak, eskimiş, onarım gerektiren tüm camlarınızın değişimini en uygun fiyat garantisi ile değişimini yapmaktayız.

Pencere, kapı, vitrin, dış cephe, pimapen, balkon olmak üzere üzerine cam bulunan tüm ürünlerinizin tamirini yapmaktayız. Ücretsiz servisimiz ile yerinde ölçülerinizi alıp anında fiyat teklifi oluşturmaktayız. Deneyimli camcı ustalarımız ve  devamlı teknik destek elemanlarımız ile günün her dakikası bizlere ulaşabilirsiniz.

Feriköy camcı olarak sizlere Dünyanın en kaliteli camı olan şişecam ürünlerini satmakta ve montajını yapmaktayız. Kullanığımız tüm ürünleri yıllık olarak en iyisini alıp sizlerin tamirat  ve yenileme işlerinizde detaylı bir şekilde kullanmaktayız. Salon, mutfak, pimapen, pencere, banyo, dış kapı, masa camları, tezgah arası cam, wc, fotoselli kapı, kayar cam kapı, dış cephe camları, plaza, ofis bölme camları gibi etrafınızda gördüğünüz tüm camların imalatını ve montajını yapmaktayız.

Cam Ürünlerimiz

Fabrikamız 1200 metrekare üzerine kurulmuş olup İstanbul’un her bölgesine hizmet vermektedir. 15 kişilik montaj ekibimiz ile kırılan, camlarınızı en hızlı şekilde değişimini yapmaktayız. Lamine cam, temperli cam, konfor cam, ısıcam, jaluzili cam, cam balkon, pimapen, masa ve sehpa camları, telli cam, bizote ve rodajlı ayna, buzlu cam, tekcam, çift cam, dekoratif cam gibi bir çok camların seri üretimini fabrikamız yapmaktadır.

Pimapen ve ofis bölme tamii

Pvc sistemleri ile yaşadığınız sıkıntıları anında çözümlemekte ve aksesuar değişimini yapmaktayız. Pencere kolu, fitil değişimi, silikon yenileme, köpükleme, cama delik delme gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur.

Şişli Feriköy Aynacı

Bölgesinde bir çok ev, işyeri, ofis, mağaza ve çalışma alanlarına ayna uygulaması yapana Asil cam, Feriköy Aynacısı olarak bölgede ismini duyurmaktadır. Tüm renkli aynaları sahip olan şirketimiz, flotal, bronz, gümüş, reflekte, gibi ayna ürünlerine sahiptir.

Ayrıca bir çok ayna çeşitlerimiz kataloglarımızda mevcuttur. Bunlardan bazıları, spor salonu aynası, salon aynası, varaklı, eskitme, çerçeveli ayna, duvar aynası, baklava dilimli kesimli ayna, kuaför, hotel gibi bir çok  ayna modellerinin imalatını montajını yapmaktayız. Tüm ayna ürünlerimiz şişecam ürünüdür. Özel istek üzerine istenilen aynalarınızıda imalatını yapmaktayız.

Şişli Feriköy Camcısı olarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?