0212 445 60 14

Dekoratif Aynalar

Dekoratif Aynalar

Son günlerde kıyafet modasında olduğu gibi, ev dekorasyonunda da moda hızla değişmekte ve gelişmektedir. Yeni ev kuracaklar için bu modaya ayak uydurmak daha kolay olmaktadır. Mobilya ve dekoratif ürünlerin seçimlerini bu doğrultuda seçerek evlerini çağa uydurabilirler. Peki, yeni ev kurmayan ve hali hazırda eşyaları mevcut olan evler bu moda ya nasıl uyduracak? İşte bu aşama da devreye dekoratif aynalar ve cam objeler girmekte. Çünkü bu sezon duvarlarımızı modernleştirerek evde yeni bir hava yaratmak oldukça moda. Bilindiği üzere cam ürünler ve aynalar evi daha modern gösteren dekoratif ürünlerdir.

Ayrıca aynaların odalara derinlik ve genişlikte kattığı bilinen bir gerçektir. Tek yapmanız gereken düz ve normal aynaların aksine duvarlarınızı dekoratif aynalar ile süslemeniz. Böylece daha şık bir görüntü yakalayacaksınız. Kullanacağınız dekoratif aynaların şekli ise tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış bulunmakta. Piyasada hemen hemen her yerde bulabileceğiniz dekoratif aynalar pek çok farklı form da kendilerine raflarda yer bulmaktadırlar. Burada esas olan aynaların amacına uygun kullanılması değil, dekoratif duruş sergilemesidir. Tabi ki hem dekoratif hem de kendinizi göreceğiniz şık aynalarda mevcut olmaktadır. Bu aynalar ise; genellikle ferforje oymalı ve varaklı modellerden oluşmaktadır. Sadece dekoratif amaçla kullanılan aynalar ise daha ufak boyutlarda ve tek ürünler yerine, çoklu ve kombinasyonlu ürünlerden oluşmaktadır.

Örneğin 3 farklı boyda dekoratif ayna yan yana asılarak şık bir görüntü yakalamanız mümkün. Bunun yanında çerçevesi mevcut olmayan dekoratif aynalarda çokça tercih edilmekte. Bu tarz aynalar ile zevklerinizi daha kolay yansıtabilirsiniz. Örneğin müzikten hoşlanan ve müziği yaşam tarzı haline getirmiş olan biri, duvarlarını sol anahtarı, çeşitli enstrümanlar veya notalar ile süsleyebilir. Ya da dekorasyonunuzu daha da özelleştirerek dilediğiniz ismi, ya da yazıyı dekoratif aynalar yardımı ile duvarlarınıza uygulayabilirsiniz.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?