0212 445 60 14

Soğanlı Camcı

Soğanlı

Soğanlı’da Camcı

            Soğanlı Camcı firmamız sizin için ihtiyaçlarınıza mükemmel ve son derece modern çözümler sunmak için çalışıyor. Gelişmiş teknolojileri yakından takip eden, kendini daima geliştiren, gelişmelere ayak uyduran firmamız hizmet kalitesini hiç düşürmeden sizin yanınızda olmaya devam ediyor.  Cam tamiri hizmeti ile ısıcam üretimi yapmakta olup enerji tasarrufunu daha da attırmayı hedefliyor.

asilcam1

 Verilen hizmetler dahilinde;

 – Uygun fiyat garantisi

 – En aza indirgenmiş hasar riski

 – Kolay montaj ve montaj ekibi desteği

 -Garanti Desteği

 – İşinde uzman ekip fırsatı

            İmkânlarından faydalanarak cam ihtiyacınızı karşılamanız ve bu fırsatlardan yararlanmanız mümkün. Ayrıca cam kullanmaya olanak sağlayan tüm alan ve ortamlarda bize başvurabilmeniz de mümkün. Kullanmakta olduğunuz zarar görmüş olan camlarınızın ölçülerini alıp size özel cam üretimi yapmaktayız.

            Bizim için önem teşkil eden diğer konu müşteri memnuniyetidir. İşinde uzman, kendi alanında gelişmiş çalışanlarımızla size hizmet vermeye devam etmekteyiz bu yüzdendir ki garantili cam adıyla üretim yapan firmamız camlar üzerinde ihtiyaç duyduğunuz oranlarda bölümler açarak modern, estetik kesimleriyle size sunumunu yapar.

            Tüm bunların yanında aynı zamanda firmamız mobil destek ekibiyle de sizin yanınızda olur. Size düşen sadece bize ulaşmak ve ölçüm bilgilerini bize vermeniz daha sonrasında sizden aldığımız onay dahilinde biz profesyonel ekibimizle uygulamaya geçeceğiz.

            Ayrıca belirtmek isteriz ki sadece Soğanlı Camcı olarak değil aynı zamanda İstanbul’un daha birçok semtinde sizinle birlikte profesyonel ekibimizle size hizmet vermeye devam etmekteyiz.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

ASİL CAM

TEL 1 : 0212 652 60 14

TEL 2 : 0544 652 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?