0212 445 60 14

Ortaköy Camcı

Ortaköy’de Camcı

Ortaköy camcı olarak, cam, ayna, cam balkon, otomatik kepenk, kış bahçesi, pergole gibi bir çok alanda tamirat ve onarım yapılmaktadır. Kırık, çatlak, eskimiş olan camlarınızın tamiri ve yenisini yapılmaktadır. Pencere, vitrin, alüminyum, ofis bölme, cam kapı, ahşap gibi bir çok yerde cam tamiri ve birebir cam uygulaması yapmaktayız.

Ortaköy Camcı ve Aynacı olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Ortaköy’de camcı olarak aradığınız zaman çıkmakta olan firmamız, 15 kişilik camcı ustalarımız ile 7/24 sizlere cam hizmeti sunmaktayız. Özel cnc kesim makinelerimiz ile sizlerin vermiş olduğu cam ölçülerinizi hatasız fabrikasyon bir şekilde kesip teslim etmekteyiz. Üstelik ücretsiz keşif imkanı sunan Asil cam, verdiği günü ve saati ile anında istenilen keşif adresine gelmektedir.

1990 yılından beri sektöründe bir çok alanda cam imalatı ve montajı bulunan firmamız yeni yapılan konut  ve işyerlerinde ısıcam imalatında büyük adımlar atılarak her bölgede adından  söz ettirmiştir. Uzaman deneyimli camcı ustalarımız ile sizlere kaliteli malzeme ve titiz işçilik sonucu harika işçilik sunmaktayız.

Ayrıca firmamız toplu cam ve ayna siparişlerinizi fax veya mail yolu ile bizlere göndererek uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Son teknoloji cnc cam kesim makinelerimiz ile makine markurumuzu her zaman genişletmeyi başarmış bulunmaktayız.

Cam Tamir Hizmetlerimizden Bazıları;

Cam Macunu Değişimi

Cam Fitil Değişimi

Kırık cam Tamiri

Pencere ve kapı Tamiri

Cam Balkon Tamiri

Ayna Tamiri

Ortaköy Aynacısı olarak bilinmekte olan şirketimiz Ortaköy ve bölgesinde bir çok cafe, hotel, mağaza, ev gibi alanlara ayna kaplama  ve dekoratif ayna montajı gerçekleştirmiştir. Füme, bronz, gümüş, reflekte, flotal gibi bir çok ayna modeline sahip olan Asil cam, en uygun fiyatlara ayna satışı, imalatı ve montajı yapmaktadır.

Üstelik kullanılan tüm aynalarımız ŞİŞECAM ürünü olmakta ve ISO, TSE, belgelerine sahip olmaktadır. Yapılan tüm ayna işlerimiz 5 yıl bozulmalara karışı garantili olmaktadır.

Baklava dilimli ayna, özel kesim ayna, kolon aynaları, boy aynası, varaklı ayna, bombeli ayna, spor salonu aynası, düğün salonu aynaları gibi bir çok ayna modelimiz kataloglarımızda mevcuttur.

Ortaköy’de camcı hizmetlerimiz şunlardır; Beşiktaş ortaköy camcı, ortaköy cam tamiri, ortaköy ısıcam, ortaköy dekoratif ayna, ortaköy camcılar, ortaköy’de cam, ortaköy aynacı, ortaköy cam firması olarak aradığınız zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?