0212 445 60 14

Caddebostan Camcı

Caddebostan

Caddebostan’ta Camcı Pimapenci

Caddebostan cam servisi olarak, cam değişim hizmetini en hızlı ve uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Kırık, çatlak, eskimiş yahut yıpranmış camlarda, zamana bağlı estetiği bozulmuş tüm cam yüzeylerde değişim hizmeti sağlamaktayız.

Caddebostan’ta ve tüm İstanbul’da deneyimli ekibimiz ve sektördeki deneyimizle kaliteli hizmet sunmaktayız. Cam ve pencere sistemlerinin her alanında eksiksiz hizmetimizi günün her saati sunmaktayız. Online ve mobil uygulamalarız sayesinde, erişebilir kadromuzla 7/24 cam onarım ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Caddebostan Cam, Pimapen, Cam balkon, Sineklik hizmetleri Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0533 437 60 14

            Caddebostan aynacı servisi olarak, cam, ayna değişim ve montajında düz cam ve ısıcam ürünleri kullanmaktayız. Firmamızda bulunan ürünler; reflekte cam, karolajlı cam, jaluzi cam, buzlu cam, lamine cam, dekoratif cam, renkli camlar, asil cam ve aynalı camlar bulunmaktadır. 7/24 camcı hizmeti sunan usta personelimizle, cam işlemeciliği hizmeti sunmaktayız. Cam işlemeciliğinde rodaj işleme, temperli cam ve küpeşte cam hizmetlerini, en kaliteli ve en kısa sürede hazırlıyoruz.

            Caddebostan camcı ve cam ustaları ekibi olarak, dekoratif camlarda zengin bir yelpaze sunmaktayız. Dekoratif cam serileri; zeytindalı cam, telli cam, satina cam, yaprak desenli cam, gül desenli cam, çam desenli cam ve punto desenli gibi çeşitli seçeneklerde İstanbul’da camcı olarak hizmet sağlamaktayız.

Ev, iş yeri, okul, hastane, spor tesisleri, otobüs durakları, kış bahçeleri, kamu kurum ve kuruluşları ve penceresinde cam olan her yapıya uygun cam çeşitleri ve pimapen onarım servisi ile kaliteli işçilik sağlıyoruz. Ayrıca ev içinde vitrin, balkon, balkon camı, masa camı, ayna ve her türlü cam takım, söküm işleri ile yeni dekore hizmeti sağlamaktayız. Pimapen pencerelerin bakım- onarım- montaj ve parça değişikliklerini sağlıyor, sineklik montajı yapıyoruz.

           Caddebostan’da camcı ve bilinen en nitelikli ayna servisi olarak, Dünya’ nın camdaki en iyi markası Isıcam çeşitlerini kullanmaktayız. Isıcam Sinerji, Isıcam Klasik ve Isıcam Konfor ürünleri ile cam tamiri hizmetini en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Eskimiş ve çatlak cam değişimlerinde, desenli, renkli yahut aynalı cam seçenekleriyle, dekorasyonunuza katkı sağlıyoruz.

           Kadıköy Caddebostan cam servisi olarak, birçok bölgeye kolay ulaşabilir lokasyonda hizmet veren firmamıza online ve mobilden ulaşım sağlayabilir, günün her saati aynacı ve cam hizmeti sağlayabilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?