0212 445 60 14
,

Maslak Camcı

MASLAK CAMCI

Faaliyete geçtiği günden beri Maslak ve civarındaki yakın semtlere cam satarak hizmette bulunan Maslak Camcı olarak firmamızın verdiği kaliteli hizmet sayesinde bölgesinin en iyi cam firması olarak tanınmaktadır. Bu firma ve marka itibarına tesadüfen ulaşmadığını yaptığı her işte ispatlayan Maslak’ta iş yerleri, apartman daireleri, villalar, yalılar ve insanın bulunduğu ve kullandığı her türlü ortamda veya mekânda kullanılacak cam ürünlerini en uygun boyutlarda ve özelliklerde olacak şekilde portföyünde bulundurmaktadır.

Bu anlayış ve yaklaşım sayesinde  cam almak için başvuran hiç kimse eli boş dönmemekte ve ihtiyacı olan türde camı mutlaka bulabilmektedir. İster doğal, şeffaf ve sade camlar olsun ister özellikle ve farklı yapılardaki dayanıklı camlar olsun her türlü camın kolaylıkla bulunup satın alınabildiği Maslak Camcı firması ile çalışmak birçok yönden avantaj ve fayda anlamına gelmektedir.

MASLAK CAMCI, AYNACI, PİMAPENCİ, CAM BALKON HİZMETLERİ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

MASLAK CAMCI AYNACI

Cam satın almaya karar veren ve cam ürünlerine ihtiyacı olan her türlü firma veya kişinin sayı olarak da tüm ihtiyacının kısa sürede karşılanabildiği nadir firmalardan Asil cam, çalışanları alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Uzman kadrosu ile alınan her sipariş kısa sürede temin edilen ürünlerle talep eden firmalara ulaştırılmakta ve yine aynı uzman kadro ile arzu edilen alanlara montajı ve kurulumu yapılarak teslim edilmektedir. Cam firmasının sattığı bu ürünler temin edilme ve montaj sürecinde ayrıca herhangi bir maliyet hesaplanmadan müşteriyle ilk etapta anlaşılan fiyatlar üzerinden teslim edilmektedir.

Nakliyat hizmetlerinin de camın satılırken verilen fiyatın içinde tutulduğu hizmet anlayışı sayesinde Maslak ve Maslaklıların sevgilisi haline gelen cam firması, cam ve türevlerinde en kaliteli ve en doğru hizmeti vermek için müşterileriyle olan pozitif ve olumlu yakınlığını arttırmaktan vazgeçecek gibi görünmüyor.

Maslak’ta Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN